Jump to content
  • 0

Linki bezpośresnie w statystykach


dyzman

Question

Witam

Czy da się wyeliminować ze statystyk tzw linki bezpośrednie?

Chodzi o to że na serwerze poza sklepem jest katalog ze zdjęciami do Allegro i z tego co się zorientowałem każde wyświetlenie takiego zdjęcia jest zliczane jako wyświetlenie. Czy jest możliwość np "zakazania" statystykom zliczania wejść na jakiś katalog np.www.myshop.com/allegro?

 

pozdrawiam

Michał

Edited by dyzman (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jestem tego prawie pewien. Popatrz na "pochodzenie odwiedzających" ze statystyk.

1. linki bezpośrednie to zdecydowanie największa pozycja, aż nienaturalnie duża. Początkowo myślałem że to ruch wewnętrzny po sklepie ale to i tak trochę za dużo... więc doszedłem do wniosku że sklep zlicza po prostu wyświetlenia zdjęć na allegro które umieszczam tak jak napisałem wyżej.

2. tknęły mnie 2 pozycje na tej liście: archiwumallegro.pl i archiwum.allegro.pl. Tam nie ma żadnych linków ani odnośników do sklepu.

 

Poza tym co to jest link bezpośredni w ogóle??

 

pozdrawiam

 

dyzman

 

pochodzenie.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzień dobry,

Mam dokładnie tak samo, liczba odwiedzających z "link bezpośredni" jest nienaturalnie duża. Mój sklep nie ma związku z allegro, wie ktoś z czego to może wynikać? Dodatkowo pochodzenia ip jest dziwne, Singapur, Chiny, USA itd. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...