Jump to content
  • 0

raz wyświetla przewoźników, innym razem nie...


Bacho

Question

Witam,

 

mam taki problem na swoim sklepie, wszystko działa jak należy ale dzisiaj klient mi pisze że nie ma tam przewoźników żeby zrealizować zamówienie. Zdziwiło mnie to, wchodzę i wszystko jest!

U niego jednak nie ma, odświeżał przeglądarkę i nic - teraz zaczęło mnie to zastanawiać że za dużo jest  "opuszczonych koszyków" - u niektórych nie widać przewoźników, kiedyś wyświetliło mi tylko jednego zamiast trzech, ale uznałem to za jakiś mały bląd.

Co może byc grane? Rozumiałbym jakby w ogóle ich nie było, coś źle w ustawieniach,a le tak? Dodam, że klienci sa tylko z Polski, mało tego, akurat ten klient z tego samego miasta co ja i moje konto do testów!

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Sprawdziłem teraz na koncie testowym które należy do grupy "klient" - wyświetla mi teraz tylko "kurier" (normalnie jest: kurier, kurier pobranie, poczta i odbiór osobisty");

Na innym testowym koncie z grupy "gość" - to samo, tylko kurier;

Zalogowałem się na konto klienta (zmienił na proste hasło) - wyświetla tylko "kurier"

 

Z kolei klient zalogował się jako gość w "szybkie zakupy" i... nie ma żadnej opcji przesyłki!

Zalogował się na swoje pierwsze konto z grupy "klient" i znowu nic - jak to możliwe, dwa inne kompy a to samo konto i takie jaja się dzieją?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...