Jump to content
  • 0

błędne wyświetlanie produktów w linii


iza997

Question

Przerobilem domyslny schemat w taki sposob, ze pozostala tylko lewa kolumna. Srodek rozszerzylem powiekszajac go (grid_7). Ale mam problem, w oknie featured product (strona domowa) wyswietla mi sie 5 produktow w rzedzie, ale w zly sposob. Miedzy 4. a 5. nie ma odstepu. 4. jest opisany jako:
<li class="ajax_block_product item last_item_of_line"></li>
natomiast  piaty:
<li class="ajax_block_product item last_line"></li>
Natomiast w drugim rzedzie wyswietlaja sie trzy produkty i ostatni jest opisany jako:
<li class="ajax_block_product last_item last_item_of_line last_line"></li>
Czy jest mozliwe ustawienie tego w taki sposob, zeby wyswietlalo sie 5 produktow w rzedzie (obydwu) i mozna bylo zachowac odstepy miedzy nimi? Jesli to zbyt duze zamieszanie w jaki sposob powiekszyc okienka produktow, zeby wyswietlaly sie tylko 4, ale wieksze niz przy wyswietlaniu prawej i lewej kolumny?
Bede wdzieczny za pomoc

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Juz probowalem to robic, ale bez wzgledu na to jaka wartosc tam wprowadze wyswietla mi 5 produktow w sposob jak opisany powyzej. Zmiany wprowadzam w pliku z katalogu /themes/default/modules/homefeatured/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

w związku z faktem, że ten moduł korzysta z cache, być może w tym tkwi problem.

proszę wyczyścić cache sklepu, adv. paramters > performance, można to zrobić tam włączając wymuszenie kompilacji oraz wyłączając cache

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...