Jump to content
  • 0

Zmiana modułu checkout


jasemjest

Question

Witam wszystkich. Mam problem z modułem One Page Checkout for Prestashop, który został zakupiony na Prestashop Addons. Otóż po jego zainstalowaniu i uruchumieniu w sklepie, brak strony z finalizacją zamówienia- biała strona. Może ktoś jest w stanie odp. co jest nie tak?

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dzięki za odp vekia, źle to ująłem, nie mam błędu 500 i całej białej strony, sklep działa, a po zainstalowaniu ,modułu zamówień nie ma starego ani nowego na stronie. Próbowałem odinstalować stary moduł checkout tylko nie moge go znaleźć. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ok, dzięki tego też nie wiedziałem. W trybie debugowania na stronie zamówienia gdzie powinien być formularz zamówienia mam błędy:

 

Warning: Function isLogged() is deprecated in /home/vegeta33/domains/e-stylowa.pl/public_html/modules/jbx_menu/jbx_menu.php on line 100
in /home/vegeta33/domains/e-stylowa.pl/public_html/classes/Tools.php on line 2147

Warning: Function addCSS() is deprecated in /home/vegeta33/domains/e-stylowa.pl/public_html/modules/jbx_menu/jbx_menu.php on line 111
in /home/vegeta33/domains/e-stylowa.pl/public_html/classes/Tools.php on line 2147

Warning: Function isLogged() is deprecated in /home/vegeta33/domains/e-stylowa.pl/public_html/modules/blockmyaccountfooter/blockmyaccountfooter.php on line 79
in /home/vegeta33/domains/e-stylowa.pl/public_html/classes/Tools.php on line 2147

 

 

Podpowiesz o co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

chodzi o to, że moduły wspomniane w kodzie błędu nie są do końca kompatybilne z wersją prestashop z której korzystasz. Informacja która Ci się pojawia jedynie informuje o tym fakcie, że moduły korzystają ze "starych" metod - mimo to działają poprawnie.

 

po wyłączeniu raportowania błędów komunikaty znikną i nie będą wpływały na działanie strony. i szczerze mówiąc tak bym to zostawił.

Chyba, że chcesz problem wyeliminować to wtedy kazdy z modułów musiałbyś zmodyfikować (usunąć stare funkcje i zastąpić je nowymi)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...