Jump to content
  • 0

Kilka zmian w wyglądzie strony


mrova

Question

Hej,

walczę właśnie ze stworzeniem swojego sklepu, który bazuje na ps w wersji 1.6 i pojawiło się kilka rzeczy, których niestety ze względu na moją ograniczoną wiedzę nie jestem w stanie przeskoczyć  :)

 

Znalazłem już jak zmienia się czcionki w blocktopmenu, ale nie jestem w stanie poradzić w sobie z trzema rzeczami.

 

1. Gdy w górnym menu jest mniej elementów, belka wyciąga się zgodnie z definiowaną długością. Czy da się zrobić to tak, żeby belka miała na sztywno ustaloną szerokość, dopasowaną do ilości elementów i ew. pozycję wyśrodkowaną? (jak to będzie wyglądało muszę sprawdzić, ale z ciekawości chciałbym się o tym sam przekonać)

 

2. Czy da się zmienić szybkość rozwijania podmenu w blocktopmenu, tak żeby lista rozwijała się szybciej niż standardowo?

 

3. Gdzie zmienić krój, wielkość tego menu? Za żadne skarby nie mogę tego odszukać?  :P

 

 

Na tą chwilę to wszystko co mi stanęło mi na drodze, ale pewnie będę jeszcze Wam zawracał głowę i prosił o pomoc.

 

Beznbsptytu1420u_zpsd09b664f.jpg

Edited by mrova (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dzięki, zniknęło :) Da się to teraz wycentrować i wyrzucić ten ciemniejszy pasek na końcu ostatniej kategorii BLOG (ew. dodać go również przed przyciskiem WOMAN)? 

 

ps. wiem, że to kosmetyka, ale raz to zauważyłem i teraz mnie drażni  :unsure:

Edited by mrova (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Usunięcie paska z ostatniego elementu menu:

  .sf-menu > li:last-child {
    border-right: 0;
  }

Dodanie paska do pierwszego elementu:

  .sf-menu > li:first-child {
    border-left: 1px solid #d6d4d4;
  }

Wycentrowanie:

.sf-contener {
text-align: center
}
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...