Jump to content

Brak produktów w kategorii głównej


Recommended Posts

Witam.

 

Mam taki problem. Otóż jak klikne sobie w menu w kategorie główną (standardowo "Strona główna" ja sobie zmieniłem w bazie danych na "Obuwie") to pokazuje że niema produktów w tej kategorii... A wszystkie produkty mam przypisane do tej kategorii...

 

Ma ktoś pomysł co może być tego przyczyną?

 

Info:

Wersja Prestashop: 1.4.4.1
Informacja o serwerze: Linux #1 SMP Fri Jan 10 22:05:34 CET 2014 x86_64
Wersja oprogramowania serwera: Apache/2.4
Wersja PHP: 5.2.17
Wersja MySQL: 5.1.61-rel13.2-log 
Strona: www.rpolanski.com
Link to comment
Share on other sites

Testowałem na localhoście(utworzyłem jedną pustą podkategorie) to i zauważyłem, że jak klikne sobie na ta kategorie główną to tak jakby nie łąduje się wogóle cała strona... nie ma filtrów i informacji że brak produktów w tej kategorii... co dobrze widać na screenie poniżej.

 

pA1e7ST.png

Link to comment
Share on other sites

Udało się :)

 

Dla potomnych:

W pliku CategoryController jest taki oto zapis:

if ($this->category->id != 1)
{
	$nbProducts = $this->category->getProducts(NULL, NULL, NULL, $this->orderBy, $this->orderWay, true);
	$this->pagination((int)$nbProducts);
	self::$smarty->assign('nb_products', (int)$nbProducts);
	$cat_products = $this->category->getProducts((int)(self::$cookie->id_lang), (int)($this->p), (int)($this->n), $this->orderBy, $this->orderWay);
}

Trzeba tylko wyrzycić tego if'a  i będzie śmigać... po prostu robi on to że podczas wczytywania produktów jeśli jesteśmy w kategorii o ID=1 (czyli kategoria główna) to nie pobiera produktów

 

Tak powinien ten kod wyglądać:

$nbProducts = $this->category->getProducts(NULL, NULL, NULL, $this->orderBy, $this->orderWay, true);
$this->pagination((int)$nbProducts);
self::$smarty->assign('nb_products', (int)$nbProducts);
$cat_products = $this->category->getProducts((int)(self::$cookie->id_lang), (int)($this->p), (int)($this->n), $this->orderBy, $this->orderWay);

Pozdrawiam i dzięki wszystkim za pomoc :)

Edited by GuciOos (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...