Jump to content
  • 0

Puste akapity i spacje na końcu opisu: kategorii, produktu itd


WartoWiedziec

Question

Czy może ktoś wie jak pozbyć się pewnej "upierdliwej" przypadłości jaką wykryłem w PS 1.6.0.5?

 

Objawy: po napisaniu tekstu w edytorze tekstu sklepu, zapisaniu a następnie podczas np. uzupełnianiu informacji za każdym razem dodaje się pusta spacja. I tak po kilku wejściach na produkt nagle okazuje się, że na stronie produktu po stronie front-shop jest sporo pustego miejsca.

 

Sprawdziłem: po napisaniu sprawdziłem jak wygląda kod źródłowy (przykład poniżej)

 

<h4><strong>Płyty warstwowe AGRO Fiberglass dachowe z rdzeniem z pianki poliuretanowej.</strong></h4>
<p> </p>
<p><br /><br /></p>
<p> </p>
<p><br /><br /></p>

==================

a powinien wyglądać tak

 

<h4><strong>Płyty warstwowe AGRO Fiberglass dachowe z rdzeniem z pianki poliuretanowej.</strong></h4>

 

==================

 

Sprawdziłem jak to będzie jak napiszę w notatniku i wkleję - no i nic. To samo. Po zapisaniu dodają się spacje kolejne puste akapity i spacje.

 

Przypadłość dotyczy wszystkich miejsc gdzie są pola do edycji.

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

conajmniej dziwne zachowanie, bo u siebie gdy wpisuję tekst to jest wszystko ok, po zapisaniu nie dodaje mi nic ponad to co zostało wpisane w okno.

 

Wystarczy, że po otworzeniu strony np. edycji produktu, po kliknięciu w zapisz - te dodatkowe treści dodawane są z automatu? Nawet jak nie klikniesz w pole edytora?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie sprawdzałem w taki sposób, ale teraz pisząc w polach z kolejnym tłumaczeniem na język czeski czy angielski sprawdziłem edytorem kodu i co widzę :)
<p> </p>
<p><br /><br /><br /></p>
<p><br /><br /></p>
<p><br /><br /></p>
<p><br /><br /></p>

 

[edit]

 

sprawdziłem na wszelki wypadek na innej przeglądarce niż IE - na Chrome i jest to samo.
Mój system WIN 8.1 IE 11

Edited by WartoWiedziec (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...