Jump to content
  • 0

Aktualizacja modułów


eurotorebka-pl

Question

Czy każda aktualizacja modułów musi wywalać to co zostało już wczesniej naprawione ?

 

dzisiaj zaktualziowałem theme i slider i moje zdjecia zostały wywalone, a efekt jest teraz taki:

 

http://eurotorebki.pl/pl/

 

dlaczego jak w module slider są moje zdjecia to ich nie widac na stronie  ?

Edited by eurotorebka-pl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

z tym modułem były poważne problemy wcześniej, nie można było wgrać zdjęć dla różnych wersji językowych

jeszcze nie aktualizowałem, ale myślę, że ten problem wyeliminowali, tj. mam taką nadzieję

 

próbowałeś załadować od nowa zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zmieniła się ścieżka do zdjęć z images na img. Wystarczy w katalogu templatki w modules/homeslider/homeslider.tpl w linii 35 zmienić ścieżkę z  homeslider/images/ na  homeslider/img/ i powinno działać.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

z tym modułem były poważne problemy wcześniej, nie można było wgrać zdjęć dla różnych wersji językowych

jeszcze nie aktualizowałem, ale myślę, że ten problem wyeliminowali, tj. mam taką nadzieję

 

próbowałeś załadować od nowa zdjęcia?

tak ładowałem od nowa zdjęcia, ale i tak nie weszły,

 

odinstalowałem moduł i ponownie zainstalowałem i ponownie załadowałem zdjęcia i nic, pojawiają się na ftp w katalogu img, ale się nie wyświetlają.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zmieniła się ścieżka do zdjęć z images na img. Wystarczy w katalogu templatki w modules/homeslider/homeslider.tpl w linii 35 zmienić ścieżkę z  homeslider/images/ na  homeslider/img/ i powinno działać.

 

nie widzę na swoim ftp pliku: homeslider.tpl tylko homeslider.php, ale tam nie widzę takiej ścieżki

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...