Jump to content
  • 0

PS 1.6 Problem ze zdjęciami oraz z blokiem informacje o sklepie


BelatriX

Question

Witam,
W wersji 1.6.0.5 mam problem z thumbnailsami. Na stronie produktu widoczne jest główne zdjęcie natomiast nie wyświetlają się pozostałe zdjęcia (miniatury). zamiast tego są tylko pytajniki. Po najechaniu na pytajnik pojawia się to zdjęcie. Czy może mi ktoś pomóc to rozwiązać?

 

Ponadto w bloku "informacje o sklepie" wyświetla się tylko nagłówek. Nie mogę w żaden sposób zapisać danych w panelu administracyjnym. Wszystko wywala. Co jest nie tak?

 

Z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ze zdjeciami nie Ty jeden masz problem ale chyba trzeba czekać na nowy upgrade ver.1.6.  bo juz o tym pisałem kiedyś i zero konkretnych rozwiązań.Powiedz mi czy dasz radę wczytywać zdjęcia ze swojego dysku do modułów np. baner albo reklama? Mi poza thumbami właśnie to jeszcze nie działa

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ze zdjeciami nie Ty jeden masz problem ale chyba trzeba czekać na nowy upgrade ver.1.6.  bo juz o tym pisałem kiedyś i zero konkretnych rozwiązań.Powiedz mi czy dasz radę wczytywać zdjęcia ze swojego dysku do modułów np. baner albo reklama? Mi poza thumbami właśnie to jeszcze nie działa

Ja właśnie rozwiązałam problem z thumbs. Utwórz  nowy typ zdjęcia: cart_default, nadaj mu rozmiar i przypisz do produktów. Zadziałało :) Jeśli chodzi o wczytywanie zdjęć to z tym akurat problemu nie mam.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

na forum było kilka wątków na ten temat,

jeżeli sklep jest aktualizowany, to więcej niż prawdopodobne że miniatura cart_default nie została utworzona.

rozwiązanie powyżej powinno załatwić problem z miniaturami.

 

brak możliwości wgrywania zdjęć do modułów itp może swiadczyc o błędnych ustawieniach uprawnień dla katalogów do których owe zdjęcia są wgrywane (moduły) warto to sprawdzić i upewnić się, że chmody ustawione są zgodnie z zaleceniami hostingu (co hosting to inne zalecane ustawienia)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

chmody w modułach ustawiłem na 777 i nic się nie zmienia. Watpię  żeby to na nazwie.pl były klopoty z prawami- do tej pory chodziła strona na ps 1.5 i nie było problemu - dopiero po aktualizację wysypało wgrywanie

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A ja się podepnę pod wątek,
na samym początku konfigurowania HomeSlidera wywaliłem te dwa małe banerki, i teraz nie mam pojęcia jak je włączyć. Przydałyby się bo sam slajd ma za dużo pustego bo bokach i źle się komponuje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...