Jump to content
  • 0

Prestashop 1.6 - domyśle produkty na stronie głównej


drucker

Question

Witam

 

W jaki sposób ustalić na stronie głównej aby domyśle jako pierwsze wyświetlały się produkty popularne (czyli te które dodane są w kategorii głównej sklepu) zamiar nowych.

Po zamianie miejscami w Live Edytorze, Popularne są pierwsze, jednak nadal domyśle są ustawione nowości.

 

Jakieś pomysły?

Prestashop 1.6

szablon standardowy

post-758362-0-91671500-1396433824_thumb.jpg

post-758362-0-02876500-1396433829_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Pozwólcie że dołączę się do tematu.
 
Otóż mam ten sam problem ale przy trochę innej konfiguracji. 
 
Przerobiłem moduł, który ustawia stronę CMS jako zakładkę w Hometabs. Jednak nawet, gdy module positions są własciwie ustawione, po wyczyszczeniu Cachy domyślnie jako ACTIVE po załadowaniu strony jest druga zakładka (patrz obrazek poniżej.)
 
Pytanie brzmi co zrobić aby domyślnie wyświetlał się w moim przypadku "Products overview"?

193.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pozwólcie że dołączę się do tematu.

 

Otóż mam ten sam problem ale przy trochę innej konfiguracji. 

 

Przerobiłem moduł, który ustawia stronę CMS jako zakładkę w Hometabs. Jednak nawet, gdy module positions są własciwie ustawione, po wyczyszczeniu Cachy domyślnie jako ACTIVE po załadowaniu strony jest druga zakładka (patrz obrazek poniżej.)

 

Pytanie brzmi co zrobić aby domyślnie wyświetlał się w moim przypadku "Products overview"?

 

193.jpg

 

 

dopiero teraz tutaj trafiłem,

w każdym razie, rozwiązaniem może być zmiana modułu homefeatured, chodzi o usunięcie class="active" z pliku który wyświetla treści (.tpl) w hooku displayHomeTab

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Polecane wyświetla produkty z kategorii głównej, reszta to moduły które możesz wyłączyć, odczepić od hooka lub ustawić im wyjątek więc opcji sporo.

 

Czy można zmienić ilość produktów polecanych - wyświetlanych na stronie głównej ??

Interesuje mnie większa ilość niż 8 sztuk.

 

 

EDYTA :  jest to w konfiguracji modułu.

Sorki.

Edited by MarioCCH (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, mam w sklepie opisy produktów o różnej długości i wydaje mi się że przez to produkty na stronie głównej nie wyświetlają się równo w jednej linii (cena). Czy istnieje możliwość wyrównania produktów na stronie głównej bez zmiany długości opisów?

 

http://chemiasamochodowa24.pl/

 

EDIT: Zauważyłem, że dzieje się tak przez opinie do produktu. Czy istnieje zatem możliwość, by produkty które posiadają opinie i te bez wyświetlały się w równej linii?

Edited by marcin85tbg (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

To ja spytam tak...

Jest moduł odpowiedzialny za losowe pokazywanie produktów np polecanych - SUPER

ale teraz opcja taka:

jak zrobić, żeby nie wymagał podania ID kategorii z której chcę wyświetlać. Chciałbym losowo polecać produkty z różnych kategorii. Ktoś pomoże to ogarnąć?

 

Z góry dzięki

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja mam natomiast inne pytanie: co i gdzie należy wpisać aby na indeksie pod listą kilku produktów z nowości pojawił się link "wszystkie nowe produkty" (jak sama nazwa wskazuje wyświetlający wszystkie nowości) a pod listą kilku promocyjnych produktów link "wszystkie produkty w promocji"?

Edited by danieloxs (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...