Jump to content
  • 0

Dane produktu w bazie danych


mateuszles

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Super :)... ale tego trochę jest może dojdę do ładu. Tak naprawdę to chce zrobić coś takiego aby kopiowało dany produkt X razy do innych kategorii dodatkowo aby tytuł, opis i tagi były inne... reszta tak samo... może istnieje taki moduł? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dokładnie to wygląda tak mam na sklepie ponad 800 produktów, ale tak naprawdę każdy z tych produktów powinien być osobno w innej kategorii i takich kopi jednego produktu będzie wiele. Różne będą: nazwa produktu, opis, kategoria i tagi seo! A reszta taka sama. Kopiowanie przez CSV może i OK, ale co ze zdjęciami bez sensu bym musiał je za każdym razem wgrywać? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

niestety skopiowanie produktów w tabelach spowoduje, że te zdjęcia trzeba będzie zduplikować i tak (co w tym przypadku oznacza setki takich samych zdjęć)

W preście kazdy produkt korzysta z własnych zdjęć, nie można tego obejść bez konkretnych zmian w core.

 

więc w sumie łatwiej będzie importować je z CSV niz kombinować z tabelami, bo na jedno wyjdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Myślałem po prostu o osobnym panelu który by to wykonał oraz dodatkowo masowo zmieniał ceny w wybranym produkcie o danym indexie(kodzie). Umiem PHP może nie w wersji by dopisywać moduł do Prestu, ale osobny panel z takimi opcjami jestem wstanie zrobić, ale potrzebuje dokładnych informacji co kopiować w bazie oraz jak kopiować zdjęcia. Byłbym wdzięczny za pomoc... bo nie chcę odkrywać Ameryki(czytaj Presty :)) - bo mi nie jest to aż tak potrzebne a jedynie może mi zamieszać w głowie :)...

Edited by mateuszles (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...