Jump to content
  • 0

Presta 1.6.0.5 błędy i problemy


Arapaho5

Question

Witam,

dzisiaj zrobiłem aktualizację i z błędów/problemów które widzę :

 

-w backoffice zaraz po zalogowaniu pojawia się info : "nie znaleziono kontrolera"

- brak możliwości ładowania zdjęć z dysku ani podawania linku do zdjęć np.moduły reklama , baner etc. cały . Myslę że to związek z kontrolerem albo /i jquery ale nie wiem jak to ugryźć

- brak widoku miniaturek (thumbs) w produktach - najeżdzając myszką na ramkę thumb w oknie głównym zdjęcie się pojawia ale miniaturki nie ma- jest tylko sama ramka

 

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Z innej beczki po aktualizacji do 1.6 taki moduł jak Konfigurator motywu nie zapisuje mi danych, nie mogę usunąc obrazka, który jest tam zapisany... Wyczyściłem już moduł, odinstalowałem i zainstalowałem ponownie. Nie pomogło, inne sugestie ktoś moze ma ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, mam podobny problem.. Zdjęcia produktów są bardzo kiepskiej oraz brak widoku miniaturek (thumbs) w produktach. Nie pomaga ponowna próba wygenerowania wszystkich zdjęć ani próba wgrania zdjęć od nowa :( jakieś rady?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

dzisiaj zrobiłem aktualizację i z błędów/problemów które widzę :

 

-w backoffice zaraz po zalogowaniu pojawia się info : "nie znaleziono kontrolera"

- brak możliwości ładowania zdjęć z dysku ani podawania linku do zdjęć np.moduły reklama , baner etc. cały . Myslę że to związek z kontrolerem albo /i jquery ale nie wiem jak to ugryźć

- brak widoku miniaturek (thumbs) w produktach - najeżdzając myszką na ramkę thumb w oknie głównym zdjęcie się pojawia ale miniaturki nie ma- jest tylko sama ramka

Witam,

 

u mnie też jest ten komunikat "nie znaleziono kontrolera" czy udało Ci się to naprawić ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja z innej beczki od kilku dni męczę się z dodaniem produktu i nic ... wyskakuje błąd:

 

  1. Produkty muszą być w co najmniej jednej Kategorii.
  2. Produkty muszą być w kategorii domyślnej.

oraz pojawia się ramka z komunikatem :

"A server error occurred while loading the tabs: some tabs could not be loaded.
Please try again by refreshing the page.
If you are still encountering this problem, please check your server logs or contact your hosting provider for assistance."

v1.6.09

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja z innej beczki od kilku dni męczę się z dodaniem produktu i nic ... wyskakuje błąd:

 

  1. Produkty muszą być w co najmniej jednej Kategorii.
  2. Produkty muszą być w kategorii domyślnej.

oraz pojawia się ramka z komunikatem :

 

"A server error occurred while loading the tabs: some tabs could not be loaded.

Please try again by refreshing the page.

If you are still encountering this problem, please check your server logs or contact your hosting provider for assistance."

 

v1.6.09

Ja mam to samo. Znowu coś przemycili w jakiejś aktualizacji , któregoś modułu.

 

Ponadto jeszcze przy zmianie ceny artykułu wyskakuje mi:

 

Pole link_rewrite (English (United States)) jest nieprawidłowe

i tak dla 11 języków

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...