Jump to content

Problem z footer :/


adaxus

Recommended Posts

Cześć

 

Skopiowałem sobie szablon z poprzedniej strony, pamietam, że długo szukałem pliku w którym umiałem zmienić treść footer ;/

 

Na poniższej stronie: www.globe-trade.pl jest na dole logo GLOBE-TRADE ale napis jest ADAXUS-NET i rok 2009 ;/

 

Przeszukałem już cały katalog themes i nie umiem się doszukać gdzie to zmienić...

Błagam niech ktoś mnie nakieruje bo zwariuje...

 

BTW w pliku FOOTER.TPL poprawiłem treść na taką jaką chce a mimo to jest napisana inna ( stara ) nazwa... Gdzie powinienem jeszcze poszperać ?

Pozdro

Adam

Edited by adaxus (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

plik footer.tpl jest poprawnym plikiem i to pewnie tam trzeba wprowadzićzmiany. skoro zostały wprowadzone, to pozostaje:

 

po zmianach w plikach .tpl włącz wymuszenie kompilacji i wyczyść cache w adv.parameters > performance (ust. zaawansowane > wydajność)

Link to comment
Share on other sites

plik footer.tpl jest poprawnym plikiem i to pewnie tam trzeba wprowadzićzmiany. skoro zostały wprowadzone, to pozostaje:

 

po zmianach w plikach .tpl włącz wymuszenie kompilacji i wyczyść cache w adv.parameters > performance (ust. zaawansowane > wydajność)

No i bingo... Dziękuje... Szczerze to nie wpadłem na to, bo jak usuwałem inny ważniejszy kod w tym pliku footer to strona sie jednak zmieniała więc myślałem że na bieżąco pokazuje efekty.

Tak czy siak - dziękuje jeszcze raz ! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...