Jump to content
  • 0

Edycja menu w panelu administracyjnym


piotrade

Question

Witam,

 

Mam pytanie, gdzie można włączyć lub wyłączyć edycję menu w panelu admina. Poprzednia wersja Presty 1.5.4.1 została zmieniona na 1.5.6.2 ale mimo tego moje podmenu "Administracja" wygląda tak jak w załączniku. Prawdopodobnie funkcja ta została wyłączona przez osobę, która wcześniej zajmowała się moim sklepem. Częścią tabs-ów można zarządzać z poziomu bazy danych (tablice "tabs"). Niestety nie znalazłem tam możliwości włączenia edycji menu.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

post-767868-0-22273700-1393963289_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Sprawdziłem ponownie, uprawnienia w back office są dla super admina. Zrobiłem również zmianę uprawnień na administrator, zapisałem i wróciłem do poprzednich ustawień...również nie pomogło :(

Zastanawiam się czy gdzieś w kodzie sklepu lub w bazie danych można w jakiś sposób ograniczyć możliwości super admina?

 

Zauważyłem, że na liście uprawnień dla administratorów, również brakuje "edycji menu".

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zrobiłem dwie rzeczy:

 

1) Aktualizuj tabelę w phpmyadmin i to już pomogło. Pojawiły się brakujące wiersze w tym AdminTab.

2) Zrobiłem import otrzymanych danych do tabeli i również jest ok.

 

Nie działa jedynie QuickAccess ale to nie jest mi potrzebne na teraz.

 

Wielkie dzięki za pomoc i pozdrawiam :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pojawia się odmowa dostępu mimo iż wartość w bazie danych jest 1 czyli active. 

Wygląda na to, że brak lub niedziałające funkcje zalezą od bazy danych, w szczególności tablicy ps_tab. W wolnej chwili pobawię się tym. Mam back-up bazy przed zmianami. Wczytam niezmienioną (z niedziałającą funkcję edycji menu) i spróbuje dodać brakujące rekordy ręcznie. 

Podzielę się oczywiście wynikami doświadczenia o ile to coś da :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...