Jump to content
  • 0

dwie przesylki w zamowieniu


lulaki

Question

Witam, 

 

Zaczne od tego ze mam dwa te same srodowiska (test/production). Na 'production' pojawila sie dziwna rzecz. Mianowicie, w zamownieniu w sekcji przesylka sa dwie ... przesylki. Jedna ta prawidlowa i druga ktora nie jest nigdzie zdefiniowana z data z listopadowa 2013 (zamowienie jest z dnia dzisiejszego). 

W innym zamowieniu jest podobnie, tez dwie przesylki gdzie tylko jedna jest prawidlowa.

 

Dodam ze korzystalem kiedys z modulu delete orders ... ktory podobno moze mieszac. 

Mozna to jakos naprawic? Bo podejrzewam ze to własnie jego wina.

 

ps. Nie wiem czy to ma cos wspolnego ale w zamowieniach jest rowniez sekcja: zrodla. gdzie mozna znalesc wpis:

2014-02-27 17:00:32
Odgoogle.pl
Do lulaki.pl/
Słowa kluczowe &esrc=s

 

Nie bardzo wiem jak interpretowac to co jest po slowie kluczowym.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam.

 

Odswiezam temat bo problem nadal istnieje ale do dzis nie mial duzego wplywu na dzialanie sklepu. Teraz mam problem bo przyszlo zamowienie od razu z fakturą pro-forma i nadplatą (stary rekord z srodowiska testowego).

 

W skrocie: mam dwa sklepy (test i production) dwie oddzielne bazy (tak przynajmniej chcialem skonfigurwoac) a mimo to w jednym sklepie widze wpisy z drugiego. Wydaje mi sie ze to efekt uboczny modulu Order Delete ale pewien nie jestem. 

 

Jakies wskazowki jak zinwwstygowac problem? 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...