Jump to content
  • 0

Modyfikacja stopki


xenaxx

Question

Witam,

po aktualizacji tłumaczenie rozjechała mi się stopka na dole.Chcę aby była zwarta i chcę usunąć zbędne części. Ponadto jest teraz pomieszane polski z angielskim. Patrząc na stronę na samym dole po prawej stronie jest po angielsku INFORMATION  i wiele tym podobnych kwiatków pod tym słowem.

Proszę o pomoc, gdzie mam to pozmieniać.

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

wszystko zależy od rzeczy, którą chce sie usunać, w przypadku sitemap oraz specials to:

 

modules/blockcms/blockcms.tpl

 

usuwamy kod:

<li><a href="{$link->getPageLink('sitemap')|escape:'html'}" title="{l s='Sitemap' mod='blockcms'}">{l s='Sitemap' mod='blockcms'}</a></li>

oraz:
 

{if !$PS_CATALOG_MODE}<li class="first_item"><a href="{$link->getPageLink('prices-drop')|escape:'html'}" title="{l s='Specials' mod='blockcms'}">{l s='Specials' mod='blockcms'}</a></li>{/if}
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nic się nie zmienia.Próbowałam według wskazówek i nic. Usunęłam podane linki w  

modules/blockcms/blockcms.tpl

Nawet zmieniłam nazwy po polsku,tez to nic nie dało :(

Tak w ogóle to chciałam tą stopkę trochę zmienić z wyglądu aby była równa.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jeżeli plik modułu istnieje również w katalogu z szablonem, tj. themes/TWOJ_SZABLON/modules/blockcms/blockcms.tpl

musisz zmienić ten plik.

 

po wprowadzaniu zmian włącz wymuszenie kompilacji i wyczyść cache w preferences > performance (ustawienia > wydajność)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

dziękuję za podpowiedzi tylko, że nie bardzo wiem co mam zmienić w  themes/TWOJ_SZABLON/modules/blockcms/blockcms.tpl ?

I jak zrobić tą czynność?  wyczyść cache w preferences > performance (ustawienia > wydajność) ?

Jak się czyści cache? I czy to nie popitoli nic w sklepie?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

 

dziękuję za podpowiedzi tylko, że nie bardzo wiem co mam zmienić w  themes/TWOJ_SZABLON/modules/blockcms/blockcms.tpl ?

usunąć kod który wskazalem w poście #6

 

 

I jak zrobić tą czynność?  wyczyść cache w preferences > performance (ustawienia > wydajność) ?

Jak się czyści cache? I czy to nie popitoli nic w sklepie?

Chodzi o czyszczenie cache, można to zrobić z panelu, jest tam button do wyczyszczenia cache i pamięci podręcznej.

jest to niezbędne, w przeciwnym wypadku zmiany będą widoczne z opóźnieniem, i to sporym

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...