Jump to content
  • 0

edycja produktów


hypinho

Question

Witam serdecznie mam problem z którym nie moge sobie poradzic juz od kilku dni. Problem polega na tym iż nie moge zmienic kolejnosci wyswietlania produktow w sklepie. W panelu presty za pomoca strzałek ustawiam sobie kolejnosc produktów (załączony ss) lecz one zmieniaja sie tylko w panelu a na stronie mojej wyswietlane sa za pomocą id. Czekam na pomysły bo mi już sie wyczerpują z góry pozdrawiam i dziekuje :)

 

ss2 zdjecie ze strony jak wyswietla po id

 

Ps.PrestaShop™ 1.4.4.1 | PrestaShopPL v. 1.4.4.1

post-763464-0-42730300-1392897729_thumb.jpg

post-763464-0-71202700-1392897907_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Miałem pozycja wewnątrz kategorii teraz przestawiłem według nazwy produktu i już to wyglada lepiej lecz jeszcze troszke brakuje:) (zobacz ss).

 

Produkty moje powinny isc w kolejnosci czyli 1.2 , 1.3 , 1.4 itd to wkradaja się np 1.10 wczesniej bo łapie po nazwie. I teraz brzmi pytanie czy da sie jakos to ustawic zeby czytało tak jak jest w prescie ustawione za pomoca strzałek czy poprostu trzeba to zastapic jakos innym znakiem zeby oddzielalo je Pozdrawiam.

post-763464-0-54190300-1392940292_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

dlatego właśnie pytałem o ustawienia w zakładce ustawienia > produkty 

jest tam opcja ustalająca domyślne sortowanie. 

ustaw tę pozycję na:

BfBpxGz.png

 

wtedy produkty będą wyświetlały się zgodnie z tym, jak określiłeś ich pozycje za pomocą strzałek dla wybranych kategorii

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, serdecznie.

 

Jest to moj pierwszy post wiec prosze bez linczu. Mam problem z moim sklepem.

Zmienilem sposob wyswietlania produktów oraz max ilosc znakow  wtytule przedmiotow i pojawia sie problem. Podaje link http://raket.pl/11-bluzy .

ZChodzi o to ze kiedy produkt ma nazwe ktora jest w dwoch wierszach a inne prododukty sąsadujące maja w jednym wierszu to produkty ponizej sie rozjezdzaja. Jak to naprawic? Jest tez problem w drugiej lini produktów. zdjecia sie "dotykają"

 

 

I jeszcze jeden problem. Zmienilem wielkosc wyswietlanych produktów ale automatycznie zwieksza sie wielkosc produktów polecanych przez co te najeżdżają jeden na drugi. Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

 

 

Sorry ze tutaj ale wywala mie kiedy pribuje zalozyc nowy temat

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...