Jump to content
  • 0

Problem z instalacją - HOME...


blown

Question

Witam,
po wgraniu skryptu na serwer w home.pl wywala błąd gdy chce rozpocząć instalacje:

500 Internal Error
The server encountered an internal error and could not complete your request.

Bije się na słowa z obsługą home od 2 dni - oni twierdzą, że to moja wina. Założyłem plik z logami błędów - wynik:
 

[18-Feb-2014 15:08:59] PHP Warning:  require_once(/presta/config/../classes/Autoload.php) [<a href='function.require-once'>function.require-once</a>]: failed to open stream: No such file or directory in /presta/config/autoload.php on line 29
[18-Feb-2014 15:08:59] PHP Fatal error:  require_once() [<a href='function.require'>function.require</a>]: Failed opening required '/presta/config/../classes/Autoload.php' (include_path='.:/:/usr/local/php/pear5') in /presta/config/autoload.php on line 29
[18-Feb-2014 15:09:01] PHP Warning:  require_once(/presta/config/../classes/Autoload.php) [<a href='function.require-once'>function.require-once</a>]: failed to open stream: No such file or directory in /presta/config/autoload.php on line 29
[18-Feb-2014 15:09:01] PHP Fatal error:  require_once() [<a href='function.require'>function.require</a>]: Failed opening required '/presta/config/../classes/Autoload.php' (include_path='.:/:/usr/local/php/pear5') in /presta/config/autoload.php on line 29
[18-Feb-2014 15:09:47] PHP Warning:  require_once(/presta/config/../classes/Autoload.php) [<a href='function.require-once'>function.require-once</a>]: failed to open stream: No such file or directory in /presta/config/autoload.php on line 29
[18-Feb-2014 15:09:47] PHP Fatal error:  require_once() [<a href='function.require'>function.require</a>]: Failed opening required '/presta/config/../classes/Autoload.php' (include_path='.:/:/usr/local/php/pear5') in /presta/config/autoload.php on line 29

Najśmieszniejsze jest to, że tego pliku nie brakuje - ściągałem inne wersje presty wrzucałem do innych katalogów próbowałem instalować i ten sam błąd. Dałem kumplowi żeby mi wrzucił skrypt na serwer bo myślałem że może coś z moim ftp ale ten sam problem! Ręce mi opadają... pomocy.

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam

Sam miałem serwer na home.pl  po tygodniu ustawiania postanowiłem zaktualizowac prestashop.  Efekt był taki że wywaliło mi połowę zdjęć i do niektórych które fizycznie były na serwerze poprostu poblokowało dostęp.    Osobiście polecam zmianę hostingu na inny, nie powiem jaki żeby nie robić reklamy, jak dobrze poszukasz to znajdziesz. Po przeprowadzce wszystko działa o wiele lepiej i strona ładuje się o wiele szybciej. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam

Sam miałem serwer na home.pl  po tygodniu ustawiania postanowiłem zaktualizowac prestashop.  Efekt był taki że wywaliło mi połowę zdjęć i do niektórych które fizycznie były na serwerze poprostu poblokowało dostęp.    Osobiście polecam zmianę hostingu na inny, nie powiem jaki żeby nie robić reklamy, jak dobrze poszukasz to znajdziesz. Po przeprowadzce wszystko działa o wiele lepiej i strona ładuje się o wiele szybciej. 

 

Potwierdzam z Home.pl są same problemy sam przez kilka dni walczyłem z poprawną instalacją i konfiguracją zanim się nie wkurzyłem i rozwiązałem z nimi umowę bo miałem totalne cyrki już na świeżej instalacji a sprawdziłem na innych hostingach w ramach testów 14 dniowych i tam było wszystko OK.

Edited by roman.b (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...