Jump to content

problem z wystawieniem produktów


ziolo22

Recommended Posts

Przy próbie dodania nowego produktu do sklepu wyskakuje taki komunikat:

 

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

 

Sklep postawiony jest na serwerze windows.

Proszę o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

to już zależy od Twojego usługodawcy (hosting)

zwykle ten plik jest dostępny w podkatalogu jak /logs/ i jest zwykłym plikiem tekstowym

jak jest w Twoim przypadku - nie wiem,

łatwiej będzie jak zapytasz hosting o ten plik, konkretnie - o logi php

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czekam na logi od dostawcy. W międzyczasie strona sie posypała i po otworzeniu wyswietla pętle przekierowań. A w adminie pojawił mi się komunikat:

2h7nh1s.jpg

To może być przyczyną? 

Tym komunikatem w adminie się nie przejmuj, to tylko informacja, że te trzy wymienione moduły nie są zainstalowane na serwerze i nie możesz ich włączyć w sklepie - nie są niezbędne - na większości serwerach wręcz obniżają wydajność (było o tym sporo na tym forum), więc zignoruj to.

Co do pętli - sprawdź jakie URL-e sklepu masz wpisane w SEO i Url i ponownie wygeneruj .htaccess 

Ps. stawianie Presty na serwerze Windows to chyba nie najlepszy pomysł  :D

Edited by PMaster (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ps. stawianie Presty na serwerze Windows to chyba nie najlepszy pomysł  :D

 Wiem o tym ale właściciel sklepu się uparł, że ma być Windows i nie chce tego zmienić. Na serwerze Windows z tego co wyczytałem zamiennikiem htaccess jest Web.Config i nawet z czystym plikiem bez żadnych reguł pętla dalej się pojawia

 

W związku z tą pętlą kombinuje w tych ustawieniach, domena goods-to-love.co.uk. Na screenie ustawienia a niżej jak na folderze jest umieszczone (w tym folderze goodstolove). W panelu takie powiadomienie:

 

  • You are currently connected under the following domain name: www.goods-to-love.co.uk
    This is different from the main shop domain name set in the "Multistore" page under the "Advanced Parameters" menu: goods-to-love.co.uk
    Click here if you want to modify your main shop's domain name.

k9bb7a.jpg

 

Poradzicie coś jak to powinno być ustawione?

Edited by ziolo22 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...