Jump to content
  • 0

Zapytanie do bazy danych SKRYPT


Hes33

Question

Witam serdecznie mam duży problem. Jakis Skrypt na stronie generuje za duzo linków (połączen których nie konczy i sie zapętla) i w ten sposób blokuje sie caly sklep.
Nie moge wejsc na www i do adminpanela co by wyłaczyc sklep i naprawic błąd.

w jaki sposob moge naprawic bledy.

Proszę  o szyba pomoc..

www.aktel.pl 

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

to co widać po aktel.pl to ... biała strona

włącz raportowanie błędów: http://www.prestashop.com/forums/topic/263589-500-error-b%C5%82%C4%99dy-bia%C5%82a-strona-instrukcja-dotycz%C4%85ca-trybu-debugowania/

 

zobaczymy, co będzie dalej


EDIT: po czasie pokazał mi się komunikat o maxymalnej liczbie userów (została przekroczona)

 

jakieś moduły były instalowane w ostatnim czasie?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wlasnie nic nie instalowalem .. wczoraj sklep dzilal normalnie .. 

dzis sie z rana wylozyl .. 

 

Serwer mamy postawiony na nazwie .. nazwa wypiera sie ze to po naszej stronie problem .. 

sam juz zglupialem ... 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

zaadnych zmian nie bylo wczoraj wieczorem konczylem prace wszytsko dzialalo ... 

rano padło ... na serwerze jest postawiona presta i przechowujemy tak fotki do aukji.

komunikat : 

Link to database cannot be established: SQLSTATE[42000] [1226] User 'aktel' has exceeded the 'max_user_connections' resource (current value: 60)

nazwa sie upiera ze to bład jakiegos skryptu .. podobno bedzie konieczne pasoawienie jeszcze raz skpey na serwerze .. 

czy da sie to jakos ogarnoc bez tak derastycznych srodkow .. ??? 

pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

dziekuje za pomoc ... 

Okazalo sie za Naza.pl miala mega problem wszystkie sklepy postawione na prescie wywalily sie ... asle juz dzial wszystko normalnie 

a juz chcialem ja stawiac na nowo na serwrze .. 

 

Tak czy inaczej DZIEKUJE ZA POMOC >> 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

z nazwą to jest tak, że nie mamy dostępu do logów na serwerze, więc cięzko cokolwiek dodatkowo powiedzieć co konkretnie powoduje taki stan rzeczy.

odrobina dobrej woli ze strony nazwa.pl ułatwiliby sprawę... gdyby tylko przedstawili źródło problemu (a mają taką możliwość wskazać konkretny skrypt który to powoduje)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja polecam HEKKO - pakiet MEDIUM (jeszcze w promocji był jak zakupy robiłem), sklep mam dość duży, okolo 1000 produktów (w każdym po około 100 atrybutów), a problemów nigdy nie było. Dodatkowo support chyba do 22 siedzi przy komputerze, dość szybko odpowiadają.

 

 

Jeżeli się zdecydujesz, proszę o rejestrację z tego linku: http://www.hekko.pl/  ;)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...