Jump to content
  • 0

Wyświetlanie jednego atrybutu na dwa sposoby


Szept

Question

Witam.

Męczę się już od kilku godzin i nie potrafię tego ustawić.

 

Chciałbym na karcie produktu ustawić sobie grupę atrybutów "kolor" wyświetlaną w formie palety oraz równocześnie poniżej w formie listy. Problem z tym, że nie wiem jak to ze sobą połączyć, aby kiedy klient kliknie w czarny na palecie to w liście poniżej wyświetlił mu się również kolor czarny. Niektóre kolory dla laika wyglądają podobnie i chciałbym aby wybór koloru z palety był równocześnie wyświetlony na liście poniżej.

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

No właśnie mam tak na starym oprogramowaniu (oscommerce) i nie uwierzysz ilu klientów zapomina wybrać prawidłowy kolor mimo tego że przecież mają również taką informację w podsumowaniu zamówienia.

 

Wydaje mi się że wszystkie dane są już pobierane i wyświetlane na stronie. Nie potrafię tylko odwołać się prawidłowo do zmiennej z nazwą wybranego koloru. Jedyne co mi się udało wyświetlić to id wybranego koloru poprzez zmianę tej linijki

 

<input type="hidden" class="color_pick_hidden" name="{$groupName}" value="{$default_colorpicker}" />
 

 

zmieniłem type="hidden" na visible i pokazuje mi teraz pole z zmienianym dynamicznie po wybraniu koloru z palety numerem id tego koloru

 

a gdyby tak zrobić sobie ładnego diva z informacją Wybrałeś kolor  =>i tutaj nazwa wybranego koloru<= pobierana właśnie po kliknięciu na paletę

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...