Jump to content
  • 0

Pozycja krótkiego opisu


schm

Question

Witam ponownie,

głowię się już jakiś czas nad pewną sprawą, a nie znalazłem rozwiązania metodami prób i błędów ani w archiwum tematów.

W skrócie... chodzi o pozycję krótkiego opisu który wyświetla się na liście z produktami. W niektórych blokach (np. new products) opis wyświetla się pod obrazkiem (czyli prawdiłowo), gdy jednak wejdę w kategorie opisy wyskakuja z prawej strony obrazka przez co większość opisu jest ucięta.

Czy rozwiązania szukać należy w plikach css czy modułach ?

 

Link do strony: http://www.fajerwer.vdl.pl/sklep1

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Pogrzebałem w pilkach po wpisie presta4you. Zabrakło już czasu, ale dziś walczę dalej z pozycjami bo jak widać np. na sreenie - obrazki, cena do wyrównania.

 

Ps. Trochę po omacku wyrównałem cenę. Czy za jej pozycję odpowiada...

body#category #product_list li .price 

i

margin: ...

?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

I jeszcze co do krótkiego opisu pod zdjęciem... Wyświetlał się poprawnie tylko dlatego, że w linijce

#product_list li p.product_desc,  #product_list li p.product_desc

ustawiłem 

padding: 20px;

co przeniosło opis pod zdjęcie. Ale nie jestem pewien czy to w tym miejscu powinienem ustawiać... :/ 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie musisz robić po omacku rzeczy. W przeglądarce jeżeli klikniesz PPM na element masz komendę 'zbadaj element'. Po jej kliknięciu możesz sprawdzić css-y elementu oraz zmieniać je na żywo. Oczywiście nie zapiszą się one w pliku css, to musisz zrobić osobno, ale możesz przez to zobaczyć efekt szybciej. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...