Jump to content
  • 0

Łączenie z innym sklepem


Maxsys

Question

Witam,

Tworzę stronę z programem lojalnościowym w oparciu o szablon default. Od razu mówię, że robię to pierwszy raz w życiu. Pytanie moje dotyczy takiej opcji:

Klient kupuje w jakimś sklepie internetowym produkty, a ja chciałbym aby wartość sprzedaży przeliczała się automatycznie na jego koncie na punkty ale w na mojej stronie.

czy jest to już poważna ingerencja w obie strony, a może da się to zrobić prostym sposobem?

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

jeżeli to dwa różne skrypty, tj prestashop i "cośtam" to trudno będzie znaleźć rozwiązanie, głównie z uwagi na to, że nie wiadomo co to za skrypt.

 

niemniej jednak takie rozwiązanie potrzebuje dość sporego zasobu wiedzy na temat zarówno prestashop jak i tego drugiego skryptu. jestem przekonany, że nie ma takiej integracji, i że nikt nie podejmie się utworzenia tego za darmo, za dużo roboty mówiąc szczerze

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jakie punkty? z jakiego skryptu korzysta drugi sklep? co, jak klient nie będzie miał konta na drugim sklepie?

no i nie ma takiej integracji :)

Nie ma konta to nie ma korzyści :) Sklepy korzystają z różnych skryptów. A może jakaś inna podpowiedź rozwiązania tego problemu?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...