Jump to content
  • 0

Blokada na fb i problem z certifikatami


Joanna Krzak

Question

Witam ,

pojawił się problem z fb, mianowicie adres sklepu jest blokowany przez fb. Certyfikaty zagrożenia się pojawiają i takie właśnie sprawy.

Administrator serwera, na którym jest sklep napisał takie coś :"

"Witam,

Wpływ na to może mieć ukryte przekierowanie - wchodząc przez www.czarymarys pl strona przekierowywana jest pod adres czarymarys pl/pl stąd następuje blokada wyjścia przez strony Facebook'a.

Może to być kwestia pliku .htaccess lub przepisywania URL w inny sposób przez skrypt Prestashop."

 

no i generalnie wszytko rozumiem z tymi certifikatami, ale zupełnie nie wiem jak sprawę rozwiązać na poziomie prestashop, bo chcę wogóle wywalić języki, znaczy tylko jeden język będize, ale wtedy owszem nie pojawia się drugie pl czarymarys.pl ale już w podstronach nadal jest, czy jest to kwestia czasu potrzebnego na odświeżenie czegoś na serwerze ??

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

 

 

pojawił się problem z fb, mianowicie adres sklepu jest blokowany przez fb. Certyfikaty zagrożenia się pojawiają i takie właśnie sprawy.

a gdzie to się wszystko pojawia? z cerytfikatami i fb jestem obcykany, więc jak przybliżysz nieco więcej info, to pomogę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

:)ooo np: tutaj się tak pojawia https://czarymarys.pl/140-large_default/-julia.jpg , sama nie wiem czemu w ogóle tak sie pojawia, jest zdjęcie na stronie i gdy kliknie się prawym klikiem i zrobi się kopiuj adres obrazka to taki generuje się własnie adres.

A na fb gdy chce się podlinkować adres strony www. czarymaryś.pl to wywala błąd 1525165_641378535918298_1492697982_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nie widać obrazka, niestety :/

 

sprawdziłem stronę raz jeszcze w debuggerze facebooka, wygląda na to, że strona jest ZABLOKOWANA na facebooku, i nie jest to kwestia ssl czy jego braku.

 

przesłałem notyfikacje do facebooka w tej sprawie, zobaczymy czy mi cokolwiek odpowiedzą :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...