Jump to content
  • 0

Aplikacje FB a "przyjazne linki" - problem


hatrick

Question

Mam na serwerze na którym znajduje się sklep postawione aplikacje Facebookowe połączone z kontem firmowym na fb. Włączyłem na preście "przyjazne linki" i presta zamienia mi linki do statystyk z aplikacji na przyjazne linki. Co powoduje że wyskakuje 404.

Czy można wykluczyć jakiś link z przyjaznych linków ? Jeżeli tak to bardzo proszę o pomoc w tym temacie, oczywiście w prosty sposób :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

nie wiem czy dobrze zrozumiałem problematykę.

najłatwiej będzie przenieść te aplikacje do jakiegoś podkatalogu, wtedy bez problemów będziemy mogli operowac na przygotowanych statystykach itp.

 

Ale presta i tak zmieni to na przyjazny link.

Mam na głównej katalog aplikacjeFB, a w nim dwa katalogi z dwoma aplikacjami. i presta zmienia na przyjazny. Aplikacje to fan miesiąca oraz zakładka która wyświetla zwycięzcę. Z twoim sklepem jest wszystko ok.:) 

Link do aplikacji, który przed zmianą na przyjazne linki działał, zmienia się w tej chwili na e-kaan.pl/pl/page-not-found.

Ponoć muszę te dwa linki które mam do tych aplikacji wykluczyć w pliku .htaccess. Ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Czy możesz coś poradzić?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...