Jump to content
  • 0

Prestashop 1.6.0.2 - wersja alfa 2 wydana!


vekia

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Mi się nawet nie chce im tego zgłaszać bo ten ich forge jest beznadziejny, otworzyliby issues na GitHub i byłoby okey no ale "lider projektu nie chce"... trudno. Wg mnie o wiele prościej byłoby im dyskutować z developerami na github niż na tym beznadziejnym forge gdzie niektóre krytyczne błędy wiszą miesiącami :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hmmm a może zapodać tą alphe na produkcje i pytanie jak sie spisuje w praktyce. Na jakimś małym sklepiku.

Ja bardzie przykladam nacisk do wydajności na serwerze niż wygladau choć to drugie dla klenta jest ważniejsze...

 

No i wtedy wiele nurtujących pytań by się wyjaśniło ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Szybkie spostrzeżenie 

Theme bo chyba o tym najwiecej sie mówi:

Minus za boostrap-a wole inne rozwiazania bardziej elastyczne ale na szczescie zawsze mozna przepisac co sie da

Co do szybkości samego skryptu jeszcze powiem jak dodam produkty ale wyglada ok jak naklikałem wszystkie moduły jakie sie dało to  jeszcze miałem poniżej sec. Ale za pare dni chwila prawdy.

To co mnie cieszy to ze odpowiendnie przestrojenie nginxa i w page speed i yslow jest 100% wreście :)

Jedno co mnie dziwi to rozwiazanie z js i to jak sie ładuje strona a mianowicie najpierw powinny lecieć obrazk ew potrzebne rzeczy a na końcu js a w srodku ładowania crach boootstrap.js i macie blokowanie reangeru stronki. Dodatkowo ilość ciagnitych czcionek jaka mi wyskoczyła to poprstu mnie to wywróciło. 

Ale tak jak zaznaczyłem na poczatku theme domyslny do poprawki :/

Ciekawe w którym momencie zniknie ;)

Load time: 252ms
Good boy! That's what I call a webserver!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...