Jump to content

Opinie klientów o sklepie


kaczor18

Recommended Posts

i płacisz 46 zł (jeśli masz mały sklepik) miesięcznie abonamentu? I po co Ci to? :)

Cena złodziejska, a do tego im więcej opinii, tym wyższy abonament. Nie ma za bardzo alternatywy, jeżeli ktoś szuka opinii o sklepie :/

Link to comment
Share on other sites

Niestety opineo jest drogie.
Ja miałem przez rok i zrezygnowałem. Sklep nie przynosi takich dochodów żeby miał na te wszystkie systemy.

Gdyby zrobili płatne od wystawione opinii jakieś grosze to więcej ludzi by to odpalało w sklepach. A np po przekroczeniu 100 wpisów miesięcznie możliwość abonamentu. Niestety nie ma tak :(

Ja proponuję serwis do zbierania opinii:
http://www.sklepy24.pl/sklep/frocus_pl/opinie

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że mało kto z Klientów wie że będąc na Opineo trzeba za to płacić.

 

A faktycznie taki opłat może się zrobić dużo... opineo, google itd

 

Ja nie zbieram opinii przez żaden płatny serwis... uważam że to przegięcie.

 

Używam disqus.

 

Możesz zrobić stronę w CMSie "opinie o sklepie" i dodać formularz po rejestracji w Disqus.

Link to comment
Share on other sites

A możecie podać przykłady sklepów, które korzystaj z tego yotpo lub disqus?

 

Z tego co rozmawiam z ludźmi to po cenie najbardziej zwracają uwagę właśnie na opinie. Sęk w tym, że ludzie są przyzwyczajeni to takiej formuły jak oferuje np. opineo. Nie wiem czy jakikolwiek inny sposób się sprawdzi. 

 

Jedyna nadzieja to, że ktoś poprowadzi coś na kształt opineo, ale za ludzkie stawki :)

Link to comment
Share on other sites

Yopto jest fajne dla produktow... Bardzo podobne do Disqus jesli chodzi o formularz. Chyba w Yopto po ustalonym czasie klient otrzymuje maila z prosba o komentarz do produktu.

Ja np szukam modulu do PS gdzie po zamowieniu bedzie wysylany mail z prosba o komentarz a potem jak ktos doda komentarz otrzyma maila z kodem rabatowym.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ze swojej strony mogę polecić ten moduł, klienci, którzy zakupili produkt dostają unikatowy link do komentarzy zarówno sklepu jak i każdego zakupionego produktu, można raz na tydzień np. ustawić cron dla wysyłania maili do klientów, do teo po krótkiej zabawie w plikach można zautomatyzować wysyłanie przygotowanego kodu rabatowego w momencie dodania opinii.

 

Sam moduł jest dość drogi ale myślę, że warto.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...