Jump to content
  • 0

problem po zmianie hostingu


ofca

Question

Witam,

Zmieniłem ostatnio hosting, było parę problemów ale generalnie wszystko udało się rozwiązać...
za wyjątkiem jednego. Na stronach każdego produktu okienko z cookies,slider Faceebok, stopka, oraz przedmioty z tej samej kategorii mają wcięcie do lewej. Nie wiem jak to opisać najlepiej sprawdzić na stronie LINK.
Natomiast na stronie głównej oraz na stronach wyszukiwania wszystko jest ok.

Podejrzewam, że pliki ze themes coś się źle przekopiowały. Już nie wiem czemu tak się stało, wcześniej wszystko było ok.

Może ma ktoś jakiś pomysł :)

acha Slider Facebooka aktualnie wyłączyłem.

pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zrobiłem wszystko tak jak opisałeś, niestety bez zmian. Mam wersję presty 1.4.4.1. Wyczyściłem smarty ręcznie z ftp w panelu ustawiłem "wymuszaj komplikacje" na tak. "korzystać z cache" na nie.

Odświeżyłem stronę, i przywróciłem ustawienia z powrotem.

Może robię coś nie tak?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ccc dla css sprawia, że przeglądarka zamiast łądować kilkanaście/kilkadziesiąt osobnych plików css ładuje jeden - zminifikowany (wszystkie pliki css są połaczone w jeden plik). Poprawia to wydajność, strona szybciej się ładuje i mniej obciążą serwer (1 plik to jedno zapytanie do serwera, kilkanaście/dziesiąt plików to kilkadziesiąt zapytań).

 

warto korzystać z tej funkcji, ale w momencie kiedy pracujemy nad sklepem - należy ją wyłączyć, bo ewentualne zmiany w plikach css będą niewidoczne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...