Jump to content
  • 0

Brak dostępu do modułów, brak możliwości upgradu


Mammooni

Question

Zainstalowałam 2 nowe skórki - Leo_tshirt oraz cool-putih. Po instalacji nie mam dostęu do modułów i ich konfiguracji, nie mogę pozbyć się nowych ustawień, które mi nie pasują i wywaliły mi cała stronę. Dodatkowo zniknęła także opcja upgrade wersji presta. Czy ktoś wie, jak sobie z tym poradzić? :(

 

Link to comment
Share on other sites

38 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

U mnie też pojawił się ten problem. W jaki sposób można usunać błędne wpisy z brakujacych modułów? A oto błędy:

 

 Warning: Function display() is deprecated in D:\xampp\htdocs\prestashop\classes\controller\Controller.php on line 185

in D:\xampp\htdocs\prestashop\classes\Tools.php on line 2147


Your Account Our offers Information
  • Contact us
  • Delivery
  • Legal Notice
  • Suppliers

  • Notice: Undefined index: cmslinks inD:\xampp\htdocs\prestashop\cache\smarty\compile\70\c2\b7\70c2b7f10215b227d8907c10a84beb6520727664.file.header.tpl.phpon line 234

    Notice: Trying to get property of non-object inD:\xampp\htdocs\prestashop\cache\smarty\compile\70\c2\b7\70c2b7f10215b227d8907c10a84beb6520727664.file.header.tpl.phpon line 234

Languages:

  • 1.jpg

Currency:

   Zloty 
 
logo.jpg?1391031285
  • Welcome, 
    Warning: Function isLogged() is deprecated inD:\xampp\htdocs\prestashop\cache\smarty\compile\70\c2\b7\70c2b7f10215b227d8907c10a84beb6520727664.file.header.tpl.php on line 367
    in D:\xampp\htdocs\prestashop\classes\Tools.php on line 2147
    (log in)

  •  

Notice: Undefined index: instantsearch inD:\xampp\htdocs\prestashop\cache\smarty\compile\70\c2\b7\70c2b7f10215b227d8907c10a84beb6520727664.file.header.tpl.php on line 430

Notice: Trying to get property of non-object inD:\xampp\htdocs\prestashop\cache\smarty\compile\70\c2\b7\70c2b7f10215b227d8907c10a84beb6520727664.file.header.tpl.php on line 430

Notice: Undefined index: ajaxsearch inD:\xampp\htdocs\prestashop\cache\smarty\compile\70\c2\b7\70c2b7f10215b227d8907c10a84beb6520727664.file.header.tpl.php on line 487

Notice: Trying to get property of non-object inD:\xampp\htdocs\prestashop\cache\smarty\compile\70\c2\b7\70c2b7f10215b227d8907c10a84beb6520727664.file.header.tpl.php on line 487

 

Notice: Undefined index: HOOK_SLIDER inD:\xampp\htdocs\prestashop\cache\smarty\compile\70\c2\b7\70c2b7f10215b227d8907c10a84beb6520727664.file.header.tpl.php on line 564

Notice: Trying to get property of non-object inD:\xampp\htdocs\prestashop\cache\smarty\compile\70\c2\b7\70c2b7f10215b227d8907c10a84beb6520727664.file.header.tpl.php on line 564

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

"błędy" które masz nie są istotne. są to:

- wewnętrzne komunikaty prestashop (totalnie nieszkodliwe)

- notyfikacje, czyli informacje o pewnych drobnych niejasnościach w kodzie (totalnie nie szkodliwe)

 

problemu szukałbym gdzie indziej.

jaki hosting?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ten problem pojawił mi się w momencie kiedy wgrałem inny szablon, który był dedykowany pod niższą wersję.

Najdziwniejsze jest to, że wcześniej sprawdzałem w tym miejscu o którym piszesz i nie ma tam tego modułu.

Jak wybieram LiveEdit, to jest jedyne pole, które jest nieaktywne - nie mogę nic z nim zrobić.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dokładnie ze standardowego...nawet po usunięciu zakupionego szablonu nie wyświetla na stronie menu już nie mówiąc o dodaniu innego modułu w tym szablonie.

 

P.S. mam pytanie, czy jest możliwość, abym podesłał Tobie ten szablon i byłbyś skłonny go sprawdzić?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak się dzieje tylko w przypadku zainstalowania tego szablonu. Wcześniej sprawdzałem (przed zainstalowaniem szablonu) i wszystko działa bez zarzutu. Szablon ten zmienia całkowicie wygląd nagłówka - przenosząc do niego całą stopkę i usuwając blocktopmenu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wygląda to następująco...Instaluję Prestę...i tak jak opisujesz moduł ten znajduje się na liście "displayTop".

Po zainstalowaniu zakupionego szablonu, menu znika ze strony...w pozycjach "displayTop" menu nie ma.

Wchodząc w moduły sprawdzam "górne menu poziome" - jest wyłączone.

Aktywuję je i mimo tego nie znajduje się ani na stronie, ani w pozycji na liście "displayTop"

Ponadto mimo, że chcę dodać jeszcze inne moduły, to i tak bezskutecznie - nie pojawiają się na liście.

Po odinstalowaniu zakupionego szablonu, mogę dodawać modułu bez największego problemu.

 

Także ewidentnie problem jest po stronie tego szablonu..i co ja mam z nim zrobić. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

 

Po zainstalowaniu zakupionego szablonu, menu znika ze strony...w pozycjach "displayTop" menu nie ma.

 

moduły > pozycje 

jest tam button do przeszmieszczenia modułu

csBpr1Q.png

kliknij w niego

 

z listy modułów wybierz górne menu poziome, z listy hooków displayTop

UOwjBnL.png

 

kliknij zapisz. Odtąd moduł powinien się wyświetlać.

 

 

 

btw. masz pewność, że np. Twój szablon nie korzysta z innego modułu menu? to wielce prawdopodobne

Link to comment
Share on other sites

  • 0

taki wpis mam w pliku header.tpl tego zainstalowanego szablonu;

 

<!-- Block permanent links module HEADER -->
<ul id="header_links">
<li class="first"><a href="{$link->getPageLink('index.php')}" title={l s='home'}>{l s='home'}</a></li>
<li><a href="{$link->getPageLink('prices-drop.php')}" title={l s='specials'}>{l s='specials'}</a></li>
<li><a href="{$link->getPageLink('sitemap.php')}" title={l s='sitemap'}>{l s='sitemap'}</a></li>
<li><a href="{$link->getPageLink('contact-form.php', true)}" title={l s='contact'}>{l s='contact'}</a></li>
</ul>
</div><!-- /end menu -->
Link to comment
Share on other sites

  • 0

No własnie chodzi o ten drugi...przy podstawowym (instalowanym razem z prestą)= było wszystko ok. Po zainstalowaniu drugiego (wspomniany we wcześniejszych Postach)...pojawiły się własnie problemy tego typu - dopiero teraz to zauważyłem. Jak to rozwiązać?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...