Jump to content
  • 0

Brak zmian w szablonie


Adamw85

Question

Witam serdecznie,

 

Próbowałem dziś zmienić treść w order-opc-new-account.tpl. Jednak zmiany które dokonuje nie maja wpływu na wyglad szablonu. Probowalem ukryc niektóre pola poprzez stosowanie display:none. Pozniej najzwyczajniej usunalem niektore pola. Jednak szablon pozostaje bez zmian. Z innymi szablonami nie mam problemu i kazda zmiana jest widoczne ale z jakiegos powodu szablon order-opc-new-account.tpl nie ulega modyfikacji. Jest to tym bardziej dziwne bo podgladalem pliki na serwerze i zmiany w tresci sa widoczne w pliku jednakze szablon podczas wizyty w sklepie nie ulega zmianie. W back office wymuszam kompiljacje i wylaczam cache. Ma ktos jakis pomysl dlaczego tak sie moze dziac? Wczesniej nie mialem problemu z tym szablonem

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Niestety nic to nie dalo. Pozostale szablony moge modyfikowac a ten pomimo iz wymuszam kompilacje i mam wylaczony cache nie ulega zmianie. Usunalem nawet kilka pol z szablonu jednakze podczas checkoutu w sklepie te pola sa widoczne. Pierwszy raz spotykam sie z takim problemem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...