Jump to content
  • 0

Zmiana rozdzielczości


PlayPrideZyX

Question

Witam!

Otwieram nowa strone jak wiadomo i zaczynam od obrazka "cooming soon" oto link strony : www.playpride.net . Ale zauwazyłem, że po pierwsze nie skaluje mi rozdzielczości na telefonie nie widze wiekszości tej strony a na wiekszych ekranach po prostu jest za małe. Nastepnym problemem jest to iż jak wchodze przez www to mam co innego a jak wchodze bez www to tez mam co innego. W ftp mam dwa foldery www.playpride.net i playpride.net, nie wiem jak to zrobić zeby był po prostu jeden do tych dwoch odnośników i nie trzeba było wrzucać dwa razy tego samego.

 

Prosiłbym o szybką odpowiedź.

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

www.playpride.net oraz playpride.net pokazują tą samą stronę.

jeżeli chodzi o ucinanie na telefonie, tablecie itp.

brakuje media queries, aby strona działała poprawnie na wszystkich urządzeniach trzeba korzystać z media queries w stylach css.

http://mobile.smashingmagazine.com/2010/07/19/how-to-use-css3-media-queries-to-create-a-mobile-version-of-your-website/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Własnie widze ze wszystko działa. A chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak jest z tym że mam dwa foldery w ftp i musze wrzucać wszystko podwójnie da się to jakoś naprawić żeby nie trzeba bylo tego robić ? I jeszcze chciałbym prosić o pomoc z tym co mi wysłałes nie jestem zaawansowany w angielskim więc ciężko będzie jakbyś mógł mi coś po krótce przedstawić jak to zrobić ?

Edited by PlayPrideZyX (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...