Jump to content
  • 0

Brak statystyk sprzedaży


uhcim

Question

Witam 

Mam problem z moją prestą mianowicie nie pokazują mi się żadne statystyki sprzedaży ani ilość ani kwota, nie wiem co jest tego przyczyną, tzn podejrzewam, że usuwanie zamówień przez skrypt Delete orders free, dużo testów przeprowadzałem i kasowałem, ale w momencie jak pojawiło się zamówienie klienta to w tym zamówieniu pojawiły się rożne stare informacje z okresu testowania czyli jakieś tam wysyłki wiadomości itp itd, zamówień testowych miałem coś koło 60 i teraz nowe zamówienie pojawiło się z numerem ID 4 tak jakby pogubił się w numeracji ID nie wiem być może to jest przyczyną statystyk, nie mam pojęcia co mam z tym fantem zrobić czy istnieje jakaś możliwość zresetowania numeracji ID i całej historii? czy może idzie jakoś ustawić żeby nowe zamówienia pojawiały się np z ID od numeru 100 i wtedy bym sprawdził czy działają statystyki.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dzięki za pomoc :) uporałem się z tym problemem. Okazało się, że przyczyną nie jest nadawany numer ID tylko wyłączone faktury proformy które presta generuje bo kasę nabija dopiero w momencie jak się wystawi faktura proforma.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

co do zmiany numeracji id to znalazłem jeszcze takie rozwiązanie: 

ALTER TABLE  `ps_orders` AUTO_INCREMENT =154;

oraz dla id klienta

ALTER TABLE  `ps_customer` AUTO_INCREMENT =104;

to tak jakby ktoś też szukał rozwiązania

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...