Jump to content

steff86

Recommended Posts

Witam

 

Chcę zrobić listę sklepów jak na stronie:

http://www.okazje.info.pl/sklepy/sklepy-internetowe/

 

W tym celu chce dodać sklepy jako produkty i nie wiem jak to zrobić bo chcę żeby sklepy były w oddzielnej zakładce, w tym celu muszę przenieść bloki kategorie i produkty czy jakoś inaczej się da?

A może jest jakiś moduł do zrobienia listy takiej?

 

Może ktoś wie jak zrobić np, kategorie na całej stronie jako kwadraciki a nie z boku?

 

Proszę i jakieś podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Bo chcę dodać kilka kategorii i tam jako produkt dodać opis sklepów zdjęcie i link.

Nie prowadzę zwykłego sklepu tylko mam produkty z wielu sklepów i chce mieć własnie listę tych sklepów z których pochodzą produkty zobacz jak na pierwszym linku co dodałem.

Link to comment
Share on other sites

no to może w takim razie sklep ustawić jako dostawcę? 

i wtedy będzie można przeglądać produkty sklepu klikając w dostawcę.

 

wszystko można przetłumaczyć tak, że nie będzie śladu po słowie "dostawca", zamiast tego można ustawić sobie "sklepy"

Link to comment
Share on other sites

Włącz wyświetlanie błędów aby sprawdzić z czym jest problem.

 

Myślałem o tym aby utworzyć kategorię, która nie będzie widoczna w kategoriach gdzie są produkty.
Przygotować dla tej podstrony css aby sklepy inaczej były wyświetlane niż produkty / zwykłe kategorie - jeśli dobrze zrozumiałem problem.

Link to comment
Share on other sites

O to chodzi że jest włączone i nic nie pokazuje. Gdzieś sprawdzałem stronę i coś takiego znalazłem:

 e można określić tryb Analiza składni!

Walidator może przetwarzać dokumenty albo w formacie XML (dla typów dokumentów, takich jak XHTML, SVG, itp.) lub SGML (dla HTML 4.01 i wcześniejszych wersjach). W tym dokumencie, informacje dostępne nie były wystarczające, aby ustalić tryb analizowania jednoznacznie, ponieważ:

  • MIME Typ nośnika ( text / html ) można stosować do typów dokumentów XML lub SGML
  • Nie wiadomo Documentation wykryto
  • Bez deklaracji XML ( np. <? xml version = "1.0"?> ) można znaleźć na początku dokumentu.
  • Brak nazw XML ( np. <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="pl"> ) można znaleźć w katalogu głównym dokumentu.

Jako domyślny, walidator spada z powrotem do trybu SGML.

Wiersz 1, kolumna 1 : koniec dokumentu w prologu

Ten błąd może się pojawić, gdy walidator odbiera pusty dokument. Upewnij się, że dokument, który wysyłasz nie jest pusta, i zgłosić jakąkolwiek różnicę.

 

Natomiast co do Kategorii to nie wiem jak ją podpiąć własnie css

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...