Jump to content

Wybrane produkty na pierwszych miejscach na liscie


Recommended Posts

Witam, 
Chciałbym wypromować wybrane produkty na stronach kategorii na pierwszych miejscach na liście .

Np. jesteśmy w kategorii  A gdzie znajdują się produkty posortowane "A-Z" (czyli - a,b,c,d,e,f,g,h) 
Chcę by po wejściu w kategorie produkt "d" był jako pierwszy na liście , a reszta bez zmian .

 

Tylko nie wiem jak to mogę zrobić .

 

 Istnieje moduł który wykona coś takiego  ?

 

 

Pomożecie?

Link to comment
Share on other sites

moduł nie istnieje bo to jest sprawa core, ewentualnie modyfikacji w szablonie (chodź bardziej to pierwsze).

to co bym zrobił ja, to zmienił kolejność wyświetlania się produktów z AZ na kolejność z uwzględnieniem pozycji w kategorii.

następnie w katalogu posortował produkty tak jak chcę, tj. d pierwszy a później cała resszta a,b,c,e,f,g

Link to comment
Share on other sites

No właśnie teraz zauważyłem że jest możliwość zmiany kolejności produktów w kategoriach , widziałem jakiegoś posta tutaj na forum ale on dotyczył produktów na stronie głównej . i tam pokazane miałeś strzałeczki do edycji pozycji. U mnie ich nie ma ale po najechaniu pojawia mi się kursor klikam i przesuwam na określoną pozycje. No, ale jak się mało wie na początku to zawsze jest ciężko. 

Jednakże wielkie dzięki za zainteresowanie się tematem

Edited by pbpo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
×
×
  • Create New...