Jump to content

Grid nézet alapértelmezetté tétele


dudikpal

Recommended Posts

Nézd meg a modul beállításait, hát ha van rá lehetőség.

 

Ha nincs: én régen ezt úgy oldottam meg hogy a szóban forgó tpl-ben megváltoztattam a lista aktív css-ét és már jó is volt.

Voltak olyan témáim ahol ez viszont js-ben volt eltárolva és ugyanezt ott kellett megcsinálni szóval témafüggő.

 

Ha előtted van az oldal akkor nézz bele google inspectorral (elemző) vagy firefoxon firebug-al és kiderül hol van.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nézd meg a modul beállításait, hát ha van rá lehetőség.

 

Ha nincs: én régen ezt úgy oldottam meg hogy a szóban forgó tpl-ben megváltoztattam a lista aktív css-ét és már jó is volt.

Voltak olyan témáim ahol ez viszont js-ben volt eltárolva és ugyanezt ott kellett megcsinálni szóval témafüggő.

 

Ha előtted van az oldal akkor nézz bele google inspectorral (elemző) vagy firefoxon firebug-al és kiderül hol van.

 

Köszi az instrukciót, tulajdonképpen a css tartalmát átmásoltam a product_list.css-be, és kész.

Erre magamtól is rájöhettem volna  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Melyik modul ez? Kellene nekem pont egy ilyen 1.5(.4)-re. Lehetőleg olyan, aminél van lista/gridváltó gomb is, ami oldalújratöltés nélkül váltja a 2 nézetet. Tudtok ilyet?

 

Talán ez majd segít rajtam, de azért ha tudtok instant megoldást, ne habozzatok :)

 

http://mypresta.eu/en/art/developer/grid-and-list-products-view-switcher.html

Edited by wilbury (see edit history)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...