Jump to content
  • 0

brak polskich znaków i pełna nazwa produktu


logoterapeuta.mp

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

AD1. W nazwie produktu jest ok, tylko na tej stronie jest coś nie tak  ;/ (jak mi się coś uda wymyślić to napisze :)

 

AD2. Aby zawsze pokazywało pełna nazwę to musisz w miejscach gdzie się pokazuje nazwa wywalić coś takiego jak TRUNCATE (ten fragment odpowiada za obcinanie napisów do określonej długości)

 

AD3. Da się wywalić ta tabelkę w pliku product-sort.tpl dodajesz style="display:none"
po dodaniu wygląda tak:

<form id="productsSortForm{if isset($paginationId)}_{$paginationId}{/if}" action="{$request|escape:'htmlall':'UTF-8'}" class="productsSortForm" style="display:none">
Link to comment
Share on other sites

  • 0

1. ok to sortowanie wywaliłem

2. z polskimi znakami to nie było czegoś takiego jak piszesz Vekia, Ale znalazłem |truncate:35: była tam wartość 25, zmieniłem na 35 i działa.

3. Tyszek, co masz na myśli "w miejscach" mam poszukać wszystkich plików tpl gdzie są nazwy, czy jakiś jesden z kategoriami? Tłumacz jak dal laika ;P

 

I jeszcze jedna zagadkowa sprawa, miałem modół i nie pamietam jak sięnazywa ale na 90% był zainstalowany już w preście. Dziś przeszukałem wszystkie i go nie ma. Mogłem dzięki niemu dodać dowolny tekst i grafikę, oraz określić jej szerokosć. Wykorzystałem go żeby sobie zrobić ddatkową belkę z informacją na głównej. Może komuś coś świta jaki to moduł ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...