Jump to content

biała strona podczas dodawania,edycji produktu


nezpers

Recommended Posts

Witam ponownie, to jakiś pechowy dzień,

podczas dodawania edycji produktów pojawia się biała strona, wyczyściłem cache ale nic nie dało,

na czas edycji, sklep wyłączyłem, zaznaczyłem "wymuś kompilację", wyłączyłem pamięć podręczną i kliknąłem na "Wyczyść cache smarty".

błąd to:

 

Fatal error: Uncaught exception 'UnexpectedValueException' with message 'RecursiveDirectoryIterator::__construct(/home/nko/public_html/cache/smarty/cache/blockcategories) [<a href='recursivedirectoryiterator.--construct'>recursivedirectoryiterator.--construct</a>]: failed to open dir: Permission denied' in /home/nko/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_cacheresource_file.php:180 Stack trace: #0 [internal function]: RecursiveDirectoryIterator->__construct('/home/nko/publi...') #1 /home/nko/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_cacheresource_file.php(180): RecursiveDirectoryIterator->getChildren() #2 /home/nko/public_html/tools/smarty/Smarty.class.php(777): Smarty_Internal_CacheResource_File->clear(Object(Smarty), '/home/nko/publi...', NULL, NULL, NULL) #3 /home/nko/public_html/classes/Tools.php(2242): Smarty->clearCache('/home/nko/publi...', NULL, NULL) #4 /home/nko/public_html/classes/module/Module.php(1711): ToolsCore::clearCache(Object(Smarty), '/home/nko/publi...', NULL, NULL) #5 /home/nko/ in /home/nko/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_cacheresource_file.php on line 180

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vekia, dzięki za odpowiedź,

nic nie zmieniałem ale w tym momencie problem rozwiązałem poprzez usunięcie

zawartości cache-u w folderach /smarty/cache i /smarty/compile.

pozostał problem z poprzedniego postu mojego

http://www.prestashop.com/forums/topic/287820-banner-transferuj-import-csv-i-modu%C5%82-nowe/

dodawanie banneru, wywaliłem ten moduł przez ftp ponieważ opcja usuń w modułach wywalała białe okno.

kombinuje dalej.

 

 

w sumie w tym momencie mam włączone pokazywanie logów błędów i po zalogowaniu do panelu w górze okna wywala mi oto takie błędy

Warning: file_put_contentspublic_html/config/xml/default_country_modules_list.xml)  failed to open stream: Permission denied in /classes/controller/AdminController.php on line 1540

Warning: file_put_contentspublic_html/config/xml/tab_modules_list.xml) : failed to open stream: Permission denied in classes/controller/AdminController.php on line 2957

Edited by nezpers (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam.

Mam podobny problem w prestashop 1.6.0.8. Podczas dodawania produktów pojawia się białe tło. Podczas zatwierdzenia zmian problem także się powtarza.

Zaczeło się to dziać po stworzeniu MULTISTORE.

Dodam, że włączyłem wyświetlanie błędów. w config/defines.inc.php.

I nadal to samo. Nie dostaję żadnego komunikatu o błędzie. Jest tylko czyste białe tło.

 

Link to comment
Share on other sites

być możę któryś z modułów tłumi wyświetlanie się błedów.

przejdź do ustawień i tymczasowo wyłącz niestandardowe moduły

następnie spróbuj wywołać "białą stronę" ponownie

 

 

rjp6geV.png

Dziękuję za odpowiedź.

 

Doszedłem, że problem znika pow wyłączeniu jednego z modułów  "Promocje na głównej stronie"

 

Ale nie pojawia się na innym koncie hostingowym u tego samego usługodawcy.

 

Próbowałem podmieniać klasy i kontrolery.

 

Czy jest możliwe, że jest to wina serwera?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a wywala jakiś błąd dotyczący tego modułu po wyłaczeniu niestandardowych modułów?

Cześć

Dzięki za kontakt.

Tamto ruszyło.

Ale mamy znów problem natury takiej.

 

Poniżej treśc:

 

[PrestaShopException]

Property OrderPayment->order_reference length (15) must be between 0 and 9

at line 846 in file classes/ObjectModel.php

840.

841.             $message = $this->validateField($field, $this->$field);

842.             if ($message !== true)

843.             {

844.                 if ($die)

845.                     throw new PrestaShopException($message);

846.                 return $error_return ? $message : false;

847.             }

848.         }

849.

850.         return true;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...