Jump to content

Zaplecze - długi zapis nowego produktu


rask444

Recommended Posts

Witam,

mam problem z długim zapisem na zapleczu podczas dodawania nowego produktu, zapis trwa około 15 sekund, sprawdziłem na innym sklepie i trwa to dużo krócej, czy może mieć wpływ na to ilość produktów w sklepie? Jest ich około 2 tyś. Można to jakoś przyśpieszyć?

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Wyłączyłam ten moduł, ale nic to nie pomogło. Po zapisaniu produktu nadal kręci się to kółko na przycisku zapisz. Niby strona się przeładowuje tak jakby zapis się skończył,

ale na przyciskach zapisz kółko się kręci. Jaki inny pomysł może??

 

 

Sprawdź moduł ganalytics - wyłącz go i spróbuj.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Witam, mam pewien problem z PS. Otóż wszystko siedzi na VPS'ie. Sama strona jak i zakładki w panelu admina śmiga aż miło lecz jest jeden problem.

Wszystkie operacje na produktach strasznie mulą. Gdy chcę:

- usunąć produkt
- skopiować
- zapisać nowy


To nagle tak muli , że poezja. ( Admin serwera potwierdził , w momencie jak robię operacje na produktach obciążenie serwera sięga 100%)

Potrafi nawet wyskoczyć :

Ta witryna jest nieosiągalna
Połączenie zostało zresetowane.
ERR_CONNECTION_RESET

--------

Czasem się rozbuja i już jakoś idzie ale w większości ciągle muli, ostatnio nie idzie już w ogóle pracować.
Zaznaczę, że reszta zakładek i sam sklep śmiga jak powinien.

Sam sklep jest tak na prawdę katalogiem produktów, nie ma możliwości kupna tak więc dużo wtyczek jest powyłączana i nie obciąża serwera.

--------------------------

 

Właśnie teraz próbowałem usunąć 4 produkty, długo muliło i pojawiła się biała strona a favicon to znak zapytania. 

Edited by mrbino (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...