Jump to content
  • 0

PROBLEM z mailalerts i komentarzami DUŻY problem


vendan

Question

Witam.Sklep 1.5.6.0, hosting linuxpl.com .(drugi sklep stokący na tym samym koncie działa bez zarzutu - 1/4) nie dochodzą mi wiadomości o nowym zamówieniu, niskim stanie produktu itp. Próbowałem już wszystkie wersje mailalerts znalezione na necie do mojej wersji (1.5.6.0) i nic. Jedyny efekt dał mailalerts skopiowany z działającej (i wysyłającej powiadomienia) wersji sklepu 1.4. Nie działają mi również komentarze admina do zamówień. Masakra. Że tak powiem, TO BARDZO utrudnia pracę. Zasugerujcie coś, coś nawet absurdalnego bo rzeczy logiczne już testowałem bez efektu. :|

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Teraz widze ze nie napisalem najwazniejszego. Jedyny efekt mailalerts z wersji drugiego sklepu 1.4 byl taki ze poddczas ostatniego kroku zamówienia sie wysypywało wszystko, ale jakiś mail dochodził. Dziwny bo dziwny, ale COŚ dochodziło :

---------------------

Dzień Dobry,

Ilość tego produktu maleje .

Ilość dostępnego produktu 1 szybko maleje.
Na stanie pozostało : 0

---------------------------

nie mam pojęcie czego to miało dotyczyć ale doszło. Błędy które się pokazywały wkleję wieczorem. Pozdrawiam i liczę na jakiekolwiek pomysły.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Mam podobny problem. Działają mi maile wysyłane do klienta czy przysyłane z formularza kontaktowego, natomiast nie dostaję żadnych powiadomień o zamówieniach.

 

Oczywiście moduł mailalerts zainstalowany i skonfigurowany i zaznaczone powiadamianie o nowych zamówieniach.

 

Prośba o dokładniejszą informację, co trzeba zmienić, by to zaczęło działać...

 

PS. Sklep w wersji 1.5.6.0.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jest na mail(). Natomiast przestawiałem na SMTP i nie było różnicy w działaniu - dochodziły powiadomienia do klientów, dochodziły do mnie pytania z formularza ze strony, natomiast powiadomień o zamówieniach jak nie było, tak nie ma.

 

Sprawdzałem też idąc tropem z innych wątków obecność niepustych szablonów maili w katalogu mails, ale wszystko wygląda ok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...