Jump to content
  • 0

problem strona sklepu


lovelas

Question

Witam, przed chwilą wstawiałem produkty do kategorii PROMOCJE i przy zapisie panel zamulił - strona nie ładowała się. Po 30s  panel się otworzył (zniknęła kategoria promocje),  natomiast strona sklepu już nie, natomiast tryb mobilny działa i wyświetlanie przerwy technicznej działa. Stało się to w czasie (zresztą coraz częściej występującego) problemu z połączeniem na serwerze. Jeśli ktoś ma pomysł co dalej to bardzo proszę o jakąś poradę, dzięki.

Edited by lantrado (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

mamy dwa problemy.

 

Pierwszy mniej ważny: moduł newproductsslide nie jest w pełni kompatybilny z wersją Twojego sklepu. Wykorzystuje on złą technikę wstawiania plików css / js stąd komunikat WARNING function  addCSS() oraz  addJS() - ale nie tutaj jest istota problemu

 

drugi, który powoduje, że wszystko się wysypuje: problem z modułem block top menu. Wygląda na to, że wpada w jakąś pętlę i wykorzystuje wszystkie dostępne zasoby RAM na Twoim koncie hostingowym. To co bym zrobił ja - to odinstalował i zainstalował go ponownie. Być może posypała się jego konfiguracja.

 

Jeżeli to nie pomoże, problemu doszukiwałbym się w ustawieniach kategorii, gdzieś na polskim forum był wątek temu poświęcony (z bazą danych w tle)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki Vekia, zaraz sprawdzę te moduły.

Działa, dzięki za pomoc, problem z block top menu odinstalowałem i zainstalowałem  ponownie i działa, moduł newproductsslide odinstalowałem dla zasady. Poszukam na forum z tymi ustawieniami kategorii. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, że teraz będzie OK.

Edited by lantrado (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, podepne sie do tematu. Mam podobny problem z modulem rat santander. Po wyborze metody platnosci, na stronie potwierdzajacej zakup pojawiaja sie ostrzezenia:

 

Warning: File ...public_html/prestashop/header.php is deprecated
in ...public_html/prestashop/classes/Tools.php on line 1961

Warning: Function displayHeader() is deprecated in ...public_html/prestashop/header.php on line 40
in ...public_html/prestashop/classes/Tools.php on line 1961

 

Warning: Function isLogged() is deprecated in ...public_html/prestashop/modules/santandercredit/santanderCreditPayment.php on line 10
in ...public_html/prestashop/classes/Tools.php on line 1961

 

Warning: File ...public_html/prestashop/footer.php is deprecated
in ...public_html/prestashop/classes/Tools.php on line 1961

Warning: Function displayFooter() is deprecated in ...public_html/prestashop/footer.php on line 39
in ...public_html/prestashop/classes/Tools.php on line 1961

 

Odinstalowalem modul, zainstalowalem ponownie i nic :/

Prosze o pomoc

Edited by wertyk (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

problem znaczy tyle, że moduł nie jest w pełni kompatybilny z najnowsza wersją prestashop, wykorzystuje on funkcję które są "przestarzałe" w dosłownym tłumaczeniu.

 

nie sa to będy php tylko komunikaty z core prestashop, że moduł wykorzystuje stare funkcje.

 

te komunikaty nie powodują, że sklep przestaje działać, po prostu jest to informacja o zaistniałym fakcie.

pozostają dwie rzeczy: aktualizacja modułu lub wyłącznie raportowania błędów.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...