Jump to content
  • 0

Grafika/ podstawowy szablon


tomato99

Question

Witam

Mimo iż robiłem strony od zera to pierwszy raz mam styczność z plikami tpl i nie do końca wiem jak się za to zabrać. Usunąłem z poziomu admina prawą kolumne jednak nic nie mieszałem w kodzie wiec dalej istnieje. Chciałbym rozszerzyć środkową kolumne z slaiderem i polecanymi produktami do końca diva. Ktoś wie co mam uczynić(prawdopodobnie bede miał jeszcze wiele pytań)?
Paint rządzi:
1JPG_nsnahqa.JPG

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Witam. Mam kilka problemów z wyglądem sklepiku...

1) Da rade blok nowe produkty zminić tak aby wyglądały tak jak ostatnio przeglądane?

 

2) Jak wydłużyć wyświetany napis w bloku ostatnio przeglądane aby nie ucinało tak bardzo tytułu produktu? (gdzieś o tym czytałem, ale teraz nie umie znaleźć topicu z tą informacją:/)

 

3) Jak zmienić wygląd listy produktów tak aby wyglądał jak w załączniku? Ewentualnie czy jest jakiś moduł który daje możliwość ustawienia wyglądu listy na siatkę, listę skróconą, czy też listę zwykłą?

 

4) Czy da się w ogóle w liście produktów wyświetlić informacje w takiej formie jak w załączniku? No i przedewszsytkim czy jest dużo roboty przy tym. Zależy mi najbardziej aby dodać kod produktu i box do wpisania ilości zamawianych sztuk, Choć nie ukrywam że fajnie by było jakby znalazły się wszystkie informacje jak w załączniku.

 

 

P.S. W PHP jestem początkujący, w każdym razie niektóre rzeczy poprzerabialem sobie sam jak np ceny netto brutto w karcie produktu. Podpatrzyłem podpowiedzi z innego forum jak wpisać to na sztywno - ale wtedy nie było możliwości wyświetlania np dla grupy detalistów cena brutto wielka, cena netto mała, a dla hurtowników  odwrotnie, ponieważ było w tpl na sztywno wpisane i koniec, ja pokombinowałem z kodem tak, że wyświetla się w zależności jaką cenę domyślną przypisze grupie - odpowiednio przelicza cene i wyświetla odpowiednio text netto lub brutto, dla zainteresowanych mogę skopiować ten kawałek który przerobiłem. Dla sprawdzenia jak to wygląda zapraszam na

 

www.exete.pl/sklep/index.php

post-728291-0-47103800-1384817869_thumb.png

Edited by Fifiel (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...