Jump to content
  • 0

1441 do 1541 lub 155x problem z rozjechanym szblonem


sokoleokoo2

Question

Witam,

 

Koledzy ratujcie, mam Preste 1441, próbowałem ręcznie z automatu i nic nie chce z tego wyjść.

 

za każdym razem szablon oryginalny rozwala się wręcz w niespotykany sposob, nawet jak zrobie ręcznie kupiując tylko pliki img do nowej instalki.

 

Dramat, co ciekawsze czy z automatu czy z updatu ręcznego zawsze zero błędów, a w szablonie wszystko w innym miejscu (nawet jak modulów nie skopiuje)

 

Czyżby w bazie SQL było rozmieszczenie szblonów ?

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

tak tak, domyślnego z /default/ i domyślnny z 1541 (czarny) przy gołej instalce to jest sama baza SQL + images i tak jest rozwalony.

 

Czy tak ma być czy można jakoś z tym walczyć lub ew. jakaś podpowiedź, może ktoś poratuje jakimiś plikami konfi, do skopiowania aby głowny szblon z 1541 normalnie odpalił po popranej migraci z 1441 do 1541. Inaczej nie mam pojęcia jak to ogarnąć.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W 1-Click zaznaczyłeś opcję "uaktualnienie domyślnego motywu"

 

Oczywiście że tak, to poszło na pierwszy ogień, ale mimo że OneClick kończy z info że ok, to panel startowy Presty jest cały biały i pokazany jest tylko test w dodatku ręczne przemieszczanie modułów nie działa - a Themes który miał być Updatowany jest rozwalony na maxa w kosmos. Dramat.

 

U mnie działa tylko ręczny update i to też tylko tak że ledwie da się coś z tego ugryźć. Kwestia tego typu że po mału tracę nadzieję bo to niby prosta akcja ale działać nie che. Niewiem ale jak ktoś nie pomoże to zostaje tylko postawienie nowej presty + ręczny import towarów - czyli tak naprawdę postawienie nowego sklepu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...