Jump to content
  • 0

po zalogowaniu, cała góra sklepu jest źle wyświetlana


lovelas

Question

Witam, mam problem z prawidłowym wyświetlaniem sklepu po zalogowaniu się do niego ( jako klient), moduł "image slider" wchodzi na samą górę, zasłaniając górną belkę, a na pozostałych stronach też wszystko jest poprzestawiane. Przeglądając sklep bez logowania wszystko jest wyświetlane normalnie. Wrzucam zdjęcia pokazujące problem. Jeśli ktoś wie jak sobie z tym poradzić to będę bardzo wdzięczny.

Edited by lantrado (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

jeszcze tak dla pewności zapytam:

 

widzę, że wykorzystujesz niestandardowy theme. czasami templatki mają tzw. "override" modułów.

znajdują się one w katalogu themes/SZABLON/modules/

 

czy Twój template posiada ten plik:

themes/SZABLON/modules/blockuserinfo/blockuserinfo.tpl ?

 
jeżeli tak, to jest plik który musiałbyś pokazać.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie wiem jak to wytłumaczyć, założyłem nowe konto i nie ma tego problemu, poprzednie konto (założone na samym początku) cały czas źle wyświetla strony na win 8 i win 7 i na wszystkich przeglądarkach. Zupełnie tego nie rozumiem. OK, bardzo dziękuję za pomoc i przepraszam za kłopot. Poprzednie konto do sklepu zachowuję jako dowód na niewyjaśnione zjawisko:) Jeszcze raz dziękuję Vekia za błyskawiczną pomoc, serdecznie pozdrawiam. Temat zamknięty.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeszcze raz, nie dawało to mi spokoju. Cała ta sytuacja ma miejsce z kontem klienta grupy "hurtownik". Po zalogowaniu już jako klient hurtowy strona jest źle wyświetlana i tu muszę szukać przyczyny (może źle utworzona ta grupa - brak jakiś uprawnień, pobawię się). Twoje konto Vekia dałem jako hurtownik, jak możesz sprawdź, pozdrawiam.

Edited by lantrado (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...