Jump to content

Slejder na podstronie


Recommended Posts

Witam, otóż jest to mója pierwsze prośba o pomoc :) Nie widziałam na forum podobnego tematu lub też jego rozwiązania. 

 

Posiadam preste 1.5 chiałabym umieścić na podstonir (CMS) slajder zdjęć. Slajder wyłączony jest na stronie głównej, chciałbym przenieśc go na daną podstronę i tutaj rodzi sie problem. Zupełnie brak mi pomysłu :) Jakies rady?

Link to comment
Share on other sites

jeżeli slider ma być wyświetlany na stronie cms, możesz zdefiniować tzw. exceptions (wyjątki?)

 

w tym celu musisz przejść do:

moduły > pozycje

 

odszukujesz listy modułów "displayTop"

 

obok slidera klikasz w "edycję"

 

następnie definiujesz exceptions (wyjątki) zaznaczasz tam wszystko oprócz CMS

Link to comment
Share on other sites

czy w jakiś sposób mogę ustawiac tylko konkretną stronę na której ma pokazywać się slajder. Chciałbym aby pokazywał się tylko na jednej podstronie.

 

W tej chwili jest włączony - wykonałam tak jak pisałem.. tylko pytanko jak go osadzić na danej podstronie

Edited by imogen (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

no to tutaj zaczyna się problem, bo prestashop takiej funkcji niestety nie posiada.

 

to co można z tym zrobić, to do głównego pliku .tpl modułu dodać warunek if

 

{if $smarty.get.id_cms == 3}

TUTAJ CAŁY KOD PLIKU

{/if}

 

gdzie 3 to ID strony cms na której chcemy wyświetlić slider

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

no to tutaj zaczyna się problem, bo prestashop takiej funkcji niestety nie posiada.

 

to co można z tym zrobić, to do głównego pliku .tpl modułu dodać warunek if

 

{if $smarty.get.id_cms == 3}

TUTAJ CAŁY KOD PLIKU

{/if}

 

gdzie 3 to ID strony cms na której chcemy wyświetlić slider

 

:) bardzo przydatna rada i nawet działa :D pytanie tylko czy da się pozbyć też innych elementów np bloku cms i innych elementów aby na podstronie był sam slider??

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...