Jump to content
  • 0

Problem przy edycji/dodawaniu


WTodorski

Question

Po kliknięciu w produkt strona zaczyna się niby normalnie ładować. Wszystko idzie ładnie przez kilka sekund, aż nagle następuje przeładowanie (samoistnie) i pozostaje mi czysty, biały ekran.

 

Presta jest w wersji 1.5.4.1. Sklep postawiony na serwerze home.pl.

 

vekia - odpuść sobie teksty o raportowaniu itp. "define('_PS_MODE_DEV_'," jest włączone i nie daje żadnego efektu, czyli nie pojawia się żaden komunikat. Jak masz jakiś pomysł, to się nim podziel.

Edited by WTodorski (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

sprawa wygląda tak, że jak włącza się strona z produktem (tj. dodawanie nowego albo edycja już istniejącego) w tle ładowane AJAX'em są wszystkie zakładki widoczne po lewej stronie.

 

Wygląda na to, że podczas ładowania z jednej zakładek wywoływany jest skrypt który robi reload. Tak to wygląda w teorii.

 

Zacząłbym od analizy wyników tych requestów AJAX'a a zwłaszcza odpowiedzi, w chrome można to zrobić w konsoli tj. ctrl+shift+J

 

w zakładce "Networks" zobaczysz listę wywołań ajaxa: chodzi o to index.php?controller=AdminProducts....

FihDUCQ.png

 

klikając w dane wywołanie zobaczysz szczegóły, wśród nich także "response" czyli odpowiedź:

 

alUnPip.png

 

 

 

przypatrz się uwaznie w którym momencie storna robi się biała - być może uda Ci się powiązać to z wspomnianym wywołaniem, wówczas przeanalizuj jego zakładkę "reponse". Być może znajdziesz tam coś jak document.write(''); albo document.location.

 

 

tak to widzę.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ok. Dzięki za pomoc, chociaż nie pomogłeś. Błąd był gdzie indziej i leżał po stronie dostawcy serwera, czyli Home.pl, oraz mojej. Okazało się, że uruchamiając statystyki zaznaczyłem, że home.pl ma automatycznie dodać skrypt zliczający do plików. W efekcie wszystko się wykrzaczało. Wyłączenie tej opcji i wgranie ponowne plików controllers naprawiło babola.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...