Jump to content
  • 0

Błąd przy generowaniu miniaturek - nie można zapisać obrazu do (categories) grafiki


sokoleokoo2

Question

Witam robię update z 1441 do 1541 i ew. 155

 

Chciałem wygenerować miniaturki w 1441 i dostaje taki błąd :

Nie można zapisać obrazu do (categories) grafiki. Sprawdź uprawnienia folderu z grafiką do zapisu.

(co dziwne to samo na HDD i na serwerze)

 

Pa aktualizacji do 1541 problem też jest oraz po instalacji z 1441->155 też występuję tylko od razy wywala nazwy wszystkich plików *.jpg każdą grafikę jaka jest ładnie listuje.

 

Jak to obejść bo czego nie robię to błąd wywala, nie mam pomysłów (ręczne czyszczenie chache nie pomaga)

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tak lokalnie na Windowsie, w dodatku z Xamppa przeniosłem się na WebServ bo nie robi problemów z Bazami danych i większość rzeczy po prostu domyślnie jest ustawiona tak że nie ma problemów.

 

Dlatego też proszę o pomoc bo uprawnienia są na 200% ok robie w systemia jako ADMIN więc nie ma możliwośći że do czegoś nie ma dostępu. Tu ewidentnie jest problem Presty tylko jak to to naprawić ...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Raczej niekoniecznie to problem Presty <_< Przed chwilą sprawdzałem w 1.5.4.1 - na serwerze i w 1.5.5 na dysku przez BitNami i w obydwu ta opcja działa. Więc wydaje mi się, że to coś u Ciebie :( 

Dokładnie, w którym sklepie robisz te miniatury? W 1.4 czy już zaktualizowanym do 1.5? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Koledzy dramat, prubuję zrobić Update z 1441 do 1541 i 155x

 

Błąd występuję dla każdej wersji tj. Orygianlnej 1441 i również po Upie do lini czyli 1411, próbowałem też na Upie z 1441 do 1541/155x

Czyl występuję na każdej wersji lokalnie i na FTP.

 

Sklep ma max 200 produktów i jest malutki, jest jakiś głupi błąd i nie mogę dość do ładu z tym a więc nie mogę zrobić Upa bo 1541 trza miniaturki wygenerować aby wyświetlał obrazki ... o zgrozo...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...