Jump to content

Produkty a SEO


tomasinoo

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie jeśli wstawię np 2000 produktów i przy każdym wypełnię SEO m.in. przyjazne linki i google to zindeksuje. Pokaże ze dla mojej strony, domeny jest 2020 stron to wpłynie to pozytywnie na widoczność strony itp tylko. Czy za taka ilość to dostane jakąś karę od google.

Link to comment
Share on other sites

jeżeli nie będzie to tzw. Duplicated Content - odpowiedź brzmi: TAK, Twoja strona będize lepiej widoczna w google. i nie musisz się martwić o jakąś karę od google.

 

natomiast jeżeli chodzi o płatne modułu seo, wszystko zależy z jakich modułów chcesz korzystać, nie każdy płatny moduł jest warty swoich pieniedzy, warto się rozeznać przed dokonaniem zakupu

 

możesz wskazać o których komercyjnych modułach mówisz?

Link to comment
Share on other sites

Pytam o ten wiem jedno jest drogi ale czy jakiś świetny?

 

http://addons.prestashop.com/pl/seo/175-seo.html

 

Co do pytania o seo "Duplicated Content" chodzi o to aby teksty nie były kopiowane dla opisu produktu tylko napisane nowe ze świeża treścią? A co z nazwami w przypadku produktu, nazwy, meta tagów oraz przyjaznych linków też mają być wymyślone czy jak bo nie do końca to rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeśli chodzi o strony, gdzie jest napisane jak optymalizować sklep (tutaj mój blog), to można wziąć część porad i robić zasadą 20/80 - czyli dobrać słowa kluczowe, wstawić pod nie odpowiednie tytuły, zająć się treścią, linkowaniem wewnętrznym (to wszystko pochłonie wystarczająco czasu/kasy), a dopracowanie szczegółów zostawić na koniec.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...