Jump to content
  • 0

Przecena w kategorii produktów - jak wstawić cene przecenową?


luclucluc1

Question

Witam,

 

Mam pytanie. W jaki sposób skonfigurować preste aby w kategorii produktów np. T-shirt damskie wyświetlały się pod zdjęciem nie tylko nowe ceny przecenione, ale również te stare, z których jest przecena i żeby były przekreślone. Świetnie to jest już w kategorii konkretnego produktu bo tam się pojawia i stara cena skreślona i nowa cena.

 

Pomóżcie ;)

Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie wiem czy dobrze rozumiem, czy dobrze vekia zrozumiałeś.

 

Nie chce umieszczać ceny bez redukcji.

 

U mnie wygląda to tak jak na obrazku niżej (produkty na promocji wyświetlają tylko jedną cenę:

 

bez.jpg

 

 

 

 

 

A chcę żeby wyglądało jak poniżej (aby obok ceny przecenionej był stara cena skreślona):

 

 

 

 

Zzzz.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

będzie trzeba również dodać jakiś warunek sprawdzający czy produkt ma obniżkę, bo w przeciwnym wypadku stara cena będzie wyświetlać się nawet w przypadku, kiedy produkt nie jest z obniżką ;) czyli będą dwie te same ceny dla produktów bez obniżki

Link to comment
Share on other sites

  • 0

O! I to jest odpowiedź na jedno z moich pytań z innego tematu ;)vekia tylko powiedz mi co wstawić zamiast $product.reduction jeśli chcę to zastosować dla grupy który ma ustalony rabat? Czyli warunek musi być, że jeśli to użytkownik jest z danej grupy to wtedy wyświetla starą cenę.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, nawiązując do tego tematu, mam problem już w szczególe produktu z przekreśloną ceną tzn. przekreślona cena jest taka sama jak nieprzekreślona, nawet gdy nie nadane zostały obniżki. Dzięki warunkowi Vekii " {if $product.reduction} " w lisitngu problem zniknął. Co do szczegółu produktu mam taki warunek:  {if $productPriceWithoutReduction > $productPrice}

Niestety nie działa to zawsze. Czasem jest dobrze, a czasem nie.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...