Jump to content
  • 0

problem z darmowym szablonem


shaolin33

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

na pozostałych forach problem był przerabiany wielokrotnie, tyle problemów jest z tym szablonem, że aż brak mi słów ;)

moduł top horizontal menu nie jest wogóle przystosowany do działania w tym module

 

rozumiem , poszukam wiec info :)

 

a czy domyślny szablon w presta mozna zdefiniowac innymi odcieniami czy jesli jest szara grafika to juz nic sie z tym nie zrobi?

 

ewentyualnie podmieniac poszczegolne wycinki?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

z szablonami możesz zrobić wszystko, edytować układ, kolorystykę, wyświetlane moduły itp.

 

Ten szablon z poruszonego przez Ciebie wątku również można dostosować do obsługi top menu. Jednak wymagać to będzie troche modyfikacji w kodzie. Zawsze możesz zrezygnować z tego modułu, po prostu wyłącz go w sekcji Moduły w back office (top horizontal menu)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

z szablonami możesz zrobić wszystko, edytować układ, kolorystykę, wyświetlane moduły itp.

 

Ten szablon z poruszonego przez Ciebie wątku również można dostosować do obsługi top menu. Jednak wymagać to będzie troche modyfikacji w kodzie. Zawsze możesz zrezygnować z tego modułu, po prostu wyłącz go w sekcji Moduły w back office (top horizontal menu)

 

ok a to na dole ?

 

bo tam tez mi cos zostalo z domyslnego szablonyu ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

to jest moduł który nazywa sie blok reassurance , po Polsku coś w stylu ubezpieczenie ;)

można go wyłączyć na liście modułów

 

ok i jeszcze jedno pytanie, jestem na kompie w biurze a nie zapisałem sobie linka do panela admina,

 

jaki jest domyślny link do panelu admina ?

 

bo nie moge sobie przypomniec a w domu mam go zapamietanego :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nie ma domyślnego linka do panelu admina, jest on generowany losowo /admin91238/ /admin2348/ /admin68482/ itp.

w tym przypadku musisz to zapamiętać ;) lub po prostu zerknąć na FTP gdy zapomnisz ;)

 

rozumiem :)

 

dzieki za pomoc

 

ewentualnie pytanie jeszcze jedno,

szukam darmowego szablonu w kolorystyce jagodowej (berry) może natrafiłeś kiedyś na taki ?

 

ewentualnie w niedużych pieniądzach jestes w stanie taki stworzyc ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...