Jump to content
  • 0

[rozwiązany] Problem z pustym koszykiem


abc_x

Question

Witam,

 

używam Prestashop 1.5.4.1 wraz z własnym tematem (http://bron1.pl). Od kilku dni nie można dodawać produktów do koszyka, pomimo że wcześniej wszystko działało ok a ja nic nie modyfikowałem ani nie robiłem żadnych upgrade-ów. Wygląda to tak:

 

1) klikam na dodaj do koszyka i wczytuje się strona z koszykiem - jest na niej dodany właśnie produkt

 

2) teraz, jeśli odświeżę stronę lub kliknę w dowolny odnośnik (np. DALEJ lub odnośnik do strony głównej), produkt ZNIKA z koszyka

 

3) zauważyłem również, że identycznie sytuacja wygląda w przypadku zalogowania się użytkownika do sklepu - można się zalogować lecz po zmianie strony/odświeżeniu znowu użytkownik staje się wylogowany

 

Wygląda to tak, jakby Presta nie zapisywała danych o koszyku/logowaniu. Nie wiem, może jakiś błąd w zapisywaniu cookies?

 

Najlepsze jest to, że po przełączeniu tematu na DOMYŚLNY wszystko działa jak do tej pory.

 

Pomożecie?

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wysłałem e-mail do firmy hostingowej i okazało się że niedawno włączyli UNIXy Varnish Cache. Po interwencji zostało to wyłączone i teraz wszystko działa. Dzięki za zainteresowanie moim problemem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...